Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Orgazm

Polecane posty

Gość gość
Raczej powinnas zeby rozbudzic swoja psiutke bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas zaciskać? Przez cały czas trwania seksu? Do teraz zaciskałam i puszczałam w rytm seksu. A ile zajęło Ci osiągniecie orgazmu? W sensie wyćwiczenie mięśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja od ćwiczeń. Gra wstępna to mit. Można mieć długą i i tak nie ma orgazmu, od kiedy kegel zaczą działać wogole nue potrzebuje gry wstępnej. Lubię ją i robimy to, ale czasem szybki numerek i tez mam po nim orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę koniecznie spróbować, ale wydaje mi się, że mam wyćwiczone mięśnie kegla, bo jak zaciskam podczas seksu to chłopak mówi, że bardzo to czuje. Boję się, że jak będę zaciskać cały czas to on tego nie wytrzyma, w sensie szybciej będzie kończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wycwiczenie mięśni zajęło mi kilka miesięcy, ale do tej pory hak sobie przypomnę i czytam albo coś oglądam to zaciskam. Nie robiłam tego codziennie kiedy ćwiczyłam, bo brakowało dyscypliny. Zaciskasz cały czas, mocniej i słabiej w rytm ruchów, dlatego trzeba ćwiczyć inaczej zaciskania jest Męczące podczas seksu. Po ćwiczeniach jest przyjemne I wydaje się naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury piszesz z tym miesniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego bzdury? Ma to chyba uzasadnienie anatomiczne właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty masz aktualnie partnerkę seksualną? Jest jakaś różnica dla faceta kiedy uprawia seks z kobietą mającą orgazm pochwowy, a łechtaczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo już nie ma, szkoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×