Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uhaika.

ostry seks

Polecane posty

Gość Uhaika.

chciałabym zeby moj facet bym bardziej zdecydowany w lozku. bral mnie mocno i rznąl. on uwaza, ze jestem zbyt delikatna itp, ale mnie tylko ostry seks podnieca..nie wiem ale chyba się rozstaniemy jak dalej to tak będzie wyglądalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllaaaamojjjjeeeegggggggggg
ja tez lubie ostry sex ale boje sie powiedziec o tym mojemu miskowi bo nie chce zeby wzial mnie za jakas dziwke albo przez to mniej szanowal..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhaika.
doładnie..tzn ja swojemu, cos juz probowalam mowić, ale on jakoś nie bierze tego do siebie...trochę mnie nudzi taki delikatny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllaaaamojjjjeeeegggggggggg
ja mu tez mowilam i tez jest delkiatny. moze on sie boi mnie tak traktowac i boi sie mojej reakcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz ostro wzialem dziewczyne analnie i rznalem az jej krew poleciala a ona poweidziala ze jej sie bardzo podobalo. w sumei tez mi sie podobalo. bo to byl jakkby gwalt. ale wczesniej nie wiedzialem ze dziewczyny lubia az tak ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osstry
Hej dziewczyny, ja uwielbiam ostry namietny seks uwielbiam traktowac kobiete w lozku bardzo przedmiotowo.. jesli jestescie zainteresowane mozemy sie poznac, 25 lat podobno przystojny pzdr krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osstry
Hej dziewczyny, ja uwielbiam ostry namietny seks uwielbiam traktowac kobiete w lozku bardzo przedmiotowo.. jesli jestescie zainteresowane mozemy sie poznac, 25 lat podobno przystojny moj mail max1210@onet.eu pzdr krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
ja wlasnie lubie byc traktowana w lozku przedmiotowo ale niestety moj facet traktuje mnie w lozku czule..i nie wiejm jak mu to powiedziec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osstry
Napisz do mnie pogadamy o tym max1210@onet.eu pzdr krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powiedziec partnerowi ze sie chce ostro kochac tak zeby nie pomyslal zle itp. ?? jakie metody. ostry sex z kims kogo sie kocha toz to przeziez ekscytujące;D ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
no ale jak on nie wie ze ja lubie byc ostro rznieta to co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhaika.
jeszcze chce żeby na koniec puscił na mnie stolca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
a jak on pomysli ze jestem jakas dziwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
a czemu akurat ponczoszki? i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne samonośne albo z pasem do pończoch. Klasyczne. Wydaje mi się, że zasugerowałyby, że masz ochotę na ostro, a nie po bożemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
hmmm moze tak zrobie... a powiedziec mu cos , rzucic jakies haselko jak bedziemy prawie gotowi do sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa25latka
hmmm a nie lepiej wprost porozmawiać i powiedzieć, co Cię kręci i czego oczekujesz niż zrażać się wzajemnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
no wlasnie obawiam sie jego reakcji..nie chce zeby zle o mnie pomyslal i np pozniej patrzyl sie jak na jakas szmate;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa25latka
Meyve ma rację, pończochy czy jakiś sexy gorsecik powinny pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa25latka
ale w związku chyba o to chodzi, by mówić o swoich potrzebach, pragnieniach... zresztą nie znam w sumie faceta, który sam by nie lubl ostrzejszego seksu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
raz mu zasugerowalam to trzymal mnie troche za wlosy, ale i to delikatnie. a pozniej przy nasteponym razie juz nic. i tak do tej pory ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Czytajac te wypowiedzi sam nabralem ochoty na ostra akcje. Az mi stanal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkalenkalenka
hehe ja na taki mam ochote juz od dawna... chce byc rznieta i ciagnieta za wlosy. dostawac klapsy w tylek..boskie to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
kiedys wspomnialam mojemu kochasiowi ze chcialabym zeby mnie w czasie sexu uderzyl /wiadomo w pupe/ a on ze nigdy by sie na to nie odwazyl. a potem klepnal mnie i wyczulam ze sie przestrszyl bo wyszlo troche glosno a mnie chcialo sie smiac. i juz nie moglam skupic sie na niczym innym a propos, sam czesto chce abym mocniej chwycila reka jego fiutka albo troche przygryzla zebami. wtedy ja nie moge byc delikatna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliceniezlasztuka
chce byc ostro jebana!! rżnięta. Chce zeby facet mnie ciagnal za wlosy i walil w usta ... pozniej rzucil na lozko i wzial mnie od tylu bez litosci ciagnac mnie za wlosy i wyzywajac przy tym! tak zebym jeczala z roskoszy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie rozumieją takich aluzji. Albo mu powiesz, że chcesz być ostro przerżnięta, albo będzie się bał pojechać za ostro. Sugestie niewiele zmienią, bo większość facetów boi się pojechać za ostro ze strachu, że partnerka uzna go za dewianta i poczuje się jak kurwa. A prawda jest taka, że ostry sex z kurwami i sukami jest o wiele bardziej zajebisty dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
a co zrobic jak ona chce byc ostro rznieta apotem prze tydzien unika seksu bo ja boli podbrzusze :) Mysle ze lepiej bzykac delikatnie a czesto :) .Mysle egoistycznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaq123
nie mówię, żeby tylko się rżnąć. absolutnie! wiem, że to fajne ;) , ale z z czasem tak jak wszystko, powszednieje. poza tym na spokojnie też jest przyjemnie (i znacznie dłużej),a jak nauczysz się dostosować tempo do poziomu swojego "napięcia", to gra może się ciągnąć godzinami.. i w każdym momencie można przyspieszyć tempo i zintensyfikować ruchy. kombinuj z różnymi częstotliwościami.. kiedyś czytałem (chyba coś z tantrą związane) i tam była kombinacja 10 ruchów: 9 spokojnych, 1 ostry, 8 spokojnych, 2 mocne, itd.. fantazja jest najważniejsza, bez niej sex byłby tylko ruchem posuwisto-zwrotnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×