Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość m e

Pianka :P

Polecane posty

Gość gość m e

Tak, gęsia, tak, gę gę 💤 Sześć na minutę? Brawo, kretynie! :D Pracuj, pracuj, żeby nie było, że leżysz, gdy zdrowi psychicznie pracują :classic_cool: x Rytualne przekazanie pianki, Wadi? To czekam z otwartym dziobkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polykaj Iwonko 💤 pracujesz tak ciezko jak ges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Jaka Iwonko? :D Idź się prężyć, może dziś coś "wyprężysz" dla odmiany 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
A ja idę popracować 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonka to Moszna Śmierdzioszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Niestety nie wiem, co to za termin "moszna śmierdzioszna". Jeśli mówisz o jakiejś osobie, to pewnie o swojej siostrze, córce lub koleżance, a może o sobie samej :) Ale w takim pomyliłaś adresy, więc niestety nie pomożemy, to jest temat pachnących kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Nie czekałam, zlizałam sama :P Ale widzę, że wyrzuty sumienia skłoniły Cię do buziaka, więc zaczynam wierzyć nawet w oczy kota ze Shreka :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Aha już wiem, cholerka, zapomniałam, na co miałam czekać i że stoję z otwartym dziobem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
😘 Ale nie pęknij, będziesz mi jeszcze potrzebna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Ja w niektórych jeszcze fantazjach to chciałabym, żeby mi ktoś pomógł ;) A plany i marzenia mam takie, że to się stanie ;) I nie jest to całkiem bezzasadne myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Filozofia życia wyssana z pianką ;) Po sąsiedzku poznałam lepszą filozofię z rana, że cztery nicki, piszące głównie na własnych tematach i ze sobą, rozwaliły całe forum i nie pozwoliły błyszczeć prawdziwym gwiazdom :( Niemal poczułam moc :) Pocieszające, że współodpowiedzialni okazali się też wszyscy inni, którzy jeszcze się tu potrafią podpisać pod postem, więc poczułam też ulgę, że nie jestem sama odpowiedzialna :) Dowiedziałam się też, że to dlatego nie byłam zainteresowana głęboką dyskusją na forum do pitolenia, bo mam braki w wielu dziedzinach :( Gość nawet nie wie, jak wielkie braki i w jak wielu, gdyż jak każdy inteligentny człowiek wiem, że nic nie wiem :) Ale znów nie byłam sama z brakami, więc jakoś raźniej :classic_cool: Dobrze, że prawdziwa mądrość i prawdziwe gwiazdorstwo niczego się nie boi i kiedyś wysoki poziom wróci na ten przybytek :classic_cool: Czujecie się wybrakowane, Dziewczyny? :classic_cool: Znów mi pachnie kawą (zamiast napalmem ;) ) Częstuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie czuję wybrakowana, bo Smofik mi miłość wyznaje. Poza tym nie udawaj Mid, że nic nie wiesz, bo knułyście z Wad plan zagłady kafeterii poprzez pitolenie o piance :( Próbowałam was powstrzymać, ale ciągle mnie upijałyście i tuczyłyście jak gęś, teraz jestem otyłą alkoholiczką i tylko akceptacja Smofa daje mi nadzieję na normalne życie :( Muszę tylko się rozprawić z Kuszeńką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Muszka, chciałam coś napisać, ale mogę tylko: :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Zastanawiam się też, kto ma gorzej :( Czy lepiej jest być otyłą alkoholiczką z psem, czy starą nauczycielką z kotem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
A Ty się znowu zwijasz? Kurde :( Czyli nie porozmawiamy o tych fantazjach, do których potrzebujemy pomocy? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
A jaka to jest brzydka? :( Bo może o tym nie wiem, a mam brzydką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
"Plan zagłady kafeterii poprzez pitolenie o piance" (autorstwo: Musia :) ) - to będzie mój następny temat :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi Wad ust nie zamykaj! 😠 Już zapomniałaś z czym związane było zniknięcie CiZi? Dziewczyna dochodziła do siebie w klinice, po tym jak zostałaś SUTYnerką i zmuszałaś ją do nierządu, żeby sfinansować unicestwienie kafeterii :( Ja niestety byłam zbyt pijana żeby ją ratować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mid kreujesz się na taką spokojną, godną zaufania postać, jak nauczycielka z kotem, a dobrze wiemy, co trzymasz w szopie. :( Dobrze wiemy, o czym marzysz, gdy w sobotnie popołudnie odpalasz kosiarkę i zerkasz z uśmiechem na szopę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie. Teraz już wiem co myśleć o zniknięciu Agenta i Toledo :( Wypompowałyście nam chłopaków 😠 Choć nigdy nie uwierzę, że nie dosypałaś CiZi jakiejś tabletki gwałtu do ziółek, żeby ją sprowadzić na drogę rozpusty i wyuzdania. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Pewni mężczyźni nigdy już nie pojawili się na Ero, ponieważ tak naprawdę to ja trzymam ich w tej właśnie szopie, Musia :classic_cool: Myślę o nich, kiedy odpalam co innego, niż kosiarkę, a czasem nawet używam ich do pomocy w odpalaniu :classic_cool: Rozważam czasem, czy wypuścić ich z powrotem na ero-wolność, ale jakoś nigdy mnie o to nie poprosili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głośne beknięcie
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Zajrzałam na enklawę erotyzmu celem sprawdzenia codziennej prognozy pogody i rzeczywiście... spadł deszcz! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Ktoś ma problemy żołądkowe, kropelek dla niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Zawsze można powiedzieć, że w Szopie przebywają pod przymusem, dlatego nie ma ich tutaj ;) Nic to, że się nie skarżą :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m e
Tylko bądź ostrożna, żeby na Ciebie nie wyskoczyło ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo niech wyskoczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve śmiałam się chyba z pięć minut :D Ale tak naprawdę to był śmiech przez łzy :( Wilk też przepadł bez wieści, wiesz coś o tym? Jednym zdaniem chłopaki lubią być w Twojej Szopie... :P Sąsiadom mówisz, że trzymasz tam staromodne bibeloty i narzędzia, grabki, sekatory, siekierkę, zdaje się model Fiskars. Tylko Twój uśmiech budzi zastanowienie, co owa Szopa skrywa w środku w rzeczywistości... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość m e dziś Zajrzałam na enklawę erotyzmu celem sprawdzenia codziennej prognozy pogody i rzeczywiście... spadł deszcz! cool.gif Gdzie zajrzałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są pająki CiZiu, bo Mid ma do nich pajęczynę :P A Ty się moja biedna nie bój, Wad nie zrobi Ci już krzywdy, nie musisz udawać, że zgadzałaś się na ten proceder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×