Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość inny niz inni

Pies tez czlowiek

Polecane posty

Gość gość inny niz inni

Skoro maja byc zalegalizowane gejowskie zwiazki partnerskie to kiedy beda wreszcie zalegalizowane zwiazki zoofilskie? Czemu tylko dwum grupom orientacji seksualnych daje sie przywileje, a reszcie nie? Moj kolega pracuje w prosektorium i zwierzal mi sie niedawno, ze jest nekrofilem. Pytal czemu istnieje obowiazek chowania zmarlych i czemu nie mozna zmumifikowac sobie ukochanej osoby, by nawet po jej smierci cieszyc sie seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dlatego ze gdy parka pedalow decyduje sie na seks to moga wyrazic swoja wole (kazde z nich chce seksu) a w przypadku zwierzat tak to nie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można tak radykalnie tego oceniać,geje potrafią kochać nie chodzi tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny niz inni
A ja swojego Cezarka to niby nie kocham uczuciowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje IP Autorze tematu przekazuję do sprawdzenia koledze. Na związki gejoskie i les się nie godzę, jak również na znecanie się nad zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny niz inni
Strasznie sie przestraszylem kolegi. Mojemu Cezarkowi tez pewnie getry by falowaly gdyby nosil getry. Pisze z komowki wiec mozeta mi wszyscy skoczyc. Mnie jednak zastanawia co innego. Mianowicie to, ze znalazl sie obronca pieska, a nikt nie stanal w obronie zwlok w prosektorium. A jesli tamten kolega trzepie sie nad zwlokami? Naprawde nikogo to nie obchodzi? Ani jednego glosu krytyki... szok! Spodziewalem sie, ze tym postem, jakze innym od mojej wczesniejszej stylistyki, wsadze kij w mrowisko. Tymczasem cisza... Co ciekawe, post o identycznej tresci zamiescilem w dyskusji ogolnej i tam w ogole zero reakcji. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Za wczesna pora....prowokacje najlepiej umieszczać popołudniami:) albo nie masz takiej umiejętności jak Rescator np. Moim zdaniem w jednym i drugim przypadku tylko leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do teraz się zastanawiam jak 2letnie dziecko (autor) trafił na to forum ;) ale nie zna dnia ani godziny, kiedy niebiescy go zatrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radmor stereo HiFi
Autor chociaż w sposób kontrowersyjny zawarł pewną prawdę czasów dzisiejszych. Zalegalizowanie związków homo to pierwszy etap z tzw. metody trzech kroków. Te kroki to: - legalizacja małżeństw homo - legalizacja adopcji dzieci przez małżeństwa homo - legalizacja pedofilii We wszystkich państwach gdzie działają środowiska gejowskie powyższy scenariusz (strategia działania) jest identyczny. Już są kraje gdzie geje mogą nie tyko brać śluby ale i adoptować dzieci. W niemczech partia zielonych od dawna domaga się zalegalizowania seksu przez 14-letnie dzieci. W Polsce Palikot-paligłup chce obniżenia wieku tzw.przyzwolenia do 13 lat (!). Masoneria widzi jednak sprzeciw społeczny antypedofilski więc tylnymi drzwiami wprowadza do szkół gender wg której już 12-latkowie (!!!) mają być przygotowani do odbycia pełnego stosunku płcowego. Za pedofilami i gejami podążają inne orientacje seksualne jak chociażby wspomniani przez Autora zeofile czy nekrofile oraz inni transwestyci. Jeżeli raz zrobimy wyjątek dla jakiejś jednej orientacji to reszta potoczy się jak domino. Dlatego pytanie Autora, pomimo, że ewidentne prowo, jest jak najbardziej aktualne. Skoro w Unii Eu.legalizują gejów to kiedy przyjdzie pora na nekrofili i zeofilów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłaszam temat do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:51 - jestem przeciwko wszystkiemu, o czym piszesz. A głupi tefalen promuje lesby i geje. Ochydztwo. Precz z dewiacjami!!! Krzysztof B ten drugi, prezydent miasteczka - wyyyypppiiieerrrppaappiieerr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks sam w sobie jest ohydny, dla mnie wkładanie czegoś do otworu innej osoby to dewiacja... a czy ktoś wkłada w otwór męski czy żeński, to bez znaczenia, jedno i drugie jest ohydne...że też natura nie wymyśliła czegoś bardziej estetycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×