Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona to Ja

Pieść mnie słowami

Polecane posty

Pieść mnie słowami. Opowiadaj, opisuj... Pragnę Twojej bliskości. Nie możesz być tu, przy mnie chociaż tak bardzo bym tego chciała. Chcę zagrać główną rolę w Twojej historii. Zmysłowej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się wariatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka srajka
bzzzzzzzz bzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham Cię moja śliczna 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poka cyce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, ja to chciałem napisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja żona pokazuje cyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoja opala się przy słoneczku od gadu gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty byku :D twoja żonka się puszcza a ty harujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoja jest taka gruba że zdjęcie do legitymacji musieli jej robić z wysięgnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniący za wakacjami
Leżymy oboje na umajonej kwieciem łące, patrząc na słońce prześwitujące między liśćmi rosnącej nad nami lipy. Wiatr porusza Twoimi włosami, które łaskoczą mnie w nos. Czuję wyraźnie ich zapach, który miesza się z wonią kwiatów i rozgrzanej ziemi. Zamykam oczy napawając się tą feerią zapachów. Odgarniam palcami Twoje włosy z mojej twarzy i zaczynam je głaskać. Są takie miękkie i delikatne. Mruczysz zadowolona, wiem, że lubisz głaskanie. Jak kot. Uśmiecham się, wciąż z zamkniętymi oczyma. Moja dłoń wędruje wzdłuż Twoich długich włosów na Twoją szyję. Łaskoczę Cię, więc odruchowo odsuwasz się, ale po chwili poddajesz się mojemu dotykowi. Znowu mruczysz. To też lubisz. Otwieram oczy i spoglądam na Ciebie. Leżysz oparta o moje ramię, zarumieniona od ciepła, z błogim uśmiechem na ustach. Kiedy wyczuwasz, że patrzę na Ciebie spoglądasz w moje oczy i uśmiechasz się szeroko. Uwielbiam, kiedy uśmiechasz się do mnie. Jesteś wtedy jeszcze piękniejsza. Całuję Cię w czoło, śmiejesz się w głos. Podnosisz się nieco i całujesz mnie w usta. Smakujesz owocami, które dopiero co jedliśmy. Jesteś cała jakby z lata - rozświetlona słońcem, rozgrzana upałem, pachnąca kwiatami ... Bezwiednie przesuwam dłońmi po Twoich plecach, ukrytych pod cienkim materiałem zwiewnej sukienki. Całujemy się niespiesznie, wręcz leniwie. Równie leniwe są moje pieszczoty. Przesuwam opuszkami palców po Twych biodrach, delikatnie łaskoczę w boki. Dotykam policzków, ust, szyi, ramion ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja żonka była tak głupia że po strzale z czterdziestki piątki,kula pomimo poszukiwań nie znalazła nawet cienia mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest gorąco i wcześnie rano. Słońce już grzeje. W świeżej pościeli leżysz tuż obok mnie na brzuszku z ramionami splecionymi pod poduszką... Twoja biała, bawełniana, mięciutka koszulka na ramiączkach kończąc się rąbkiem na plecach odkrywa dwa dołeczki pilnujące Twojej nagiej pupy, która zalotnie, choć ciut sennie spogląda na mnie ledwie przebudzonego, bo kołdrę skopaliśmy nisko, by nam nie przeszkadzała w oddawaniu nadmiaru ciepła.... Unoszę głowę, aby się zaraz pochylić nad kochanymi dołeczkami i podziękować im za straż nocną nad moją śliczną. Głaszczę delikatną skórę na Twych lędźwiach tuż powyżej pupy nieogolonym policzkiem, leciutko drapiąc powodując uśmiech na buzi. Zaczynam układać buziaczki. Jeden, drugi, trzeci.... Kieruję się najpierw w stronę rąbka koszulki i zawracan zaraz na okrąglutki pośladek..... Hmmmmmm.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to już koniec? letnie opowiadanie zapowiadało się co najmniej miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry kazano mi się leczyć :-o Ale to dwie historie prowadzić. Nie mogę być w dwóch miejscach naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wybierz któregoś z tych dwóch facetów i idźcie się ****** na priv, jak wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ona to Ja
Wiesz, że jeśli tylko zechcesz, połączymy swoje serca w realu. Zaprezentuję najwyższy poziom sztuki pokochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Smof
Wątpię aby poważni ludzie szukali miłości, oni z reguły są już za poważni na taką "głupotę". Kiedy człowiek robi się zbyt poważny, to już ma problem. To miejsce jak każde inne, wiele osób tutaj się pojawia, można jak najbardziej trafić swój "ideał". Trzeba tylko chcieć i nie pozwolić sobie, żeby groteskowe poglądy ograniczały człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęskniący za wakacjami
Skoro nie tego szukałaś, to właściwie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chciała cyberrżnięcia, ale nie na priwie , tylko na forum. Widocznie jest ekshibicjonistką i jara ją sex in public.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech pokaże cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się autorko: rajstopki@onet.pl jestem w tym niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie... nie ma to jak kawiarnia :D romantyzm zabity haslem "pokaz cycki" :D ...tradycji stalo sie zadosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pytanie.. przeciez wyraznie pisze, to ja ;).. wiec musi byc ty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że Cię kocham i pragnę. Nie widzę już świata poza Tobą. Powiedz tylko słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×