Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plaza nudystow

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie do bywalcow takich plaz. Nigdy na takiej nie bylem ale zaczne bywac w tym roku. Wiec pierwsze pytanie do panow - jak z erekcja czy wodok wielu nagich kobiet wplywa Na erekcje. Obawiam sie sytuacji ze bede spacerowal z stojacym. Jak podchodza do tego kobiety? Teraz czy panie chetnie podchodza do panow i czy sa chetne do nawiazywania znajomosci czy raczej chodza tam tylko opalic cialo.? Prosze podzielcie sie doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrajaa
Gdybys wygladal jak lazar angelov i przechadzal sie po plazy ze stojącą reprezentatywną palką, to korowód chetnych 'zawrzec znajomosc' pań by za Tobą podążał. W innym wypadku kobieta zerknie, usmiechnie sie z politowaniem lub rozbawieniem i wroci do opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ten lazar wygląda jak idiota ,taka męska barbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo te kobiety to tak idealnie wygladaja ze one to dopiero politowanie wzbudzaja. Wiekszosc z celulitem obwislymi piersiami plasko d***em otyloscia. Panowie tzw super laski ns takie plazr nie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ty chodzisz na plażę, przychodzą, przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to kobieta napisała,bo zazdrości naturystkom że są zgrabne i maja takie piękne ciała których się nie wstydzą.Poza tym nawet nie wiem co to jest cellulit więc to na pewno kobieta pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obwisłymi czy małymi piersiami i otyłych to ja jeszcze nie widziałem na naturystycznej plaży.Może kiedyś zobaczę takie kobiety lub muszę zmienić plażę na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej większość kobiet które widziałem na naturystycznej plaży było zgrabnych i bardzo ładnych.Chyba ci się pomyliło z plażą tekstylną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naturystyka com można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o nudystach.Plaże gdzie spędzić urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny portal naturystyczny.Podziwiam te osoby(zarówno kobiety jak i facetów) bo sama chciała bym mieć tak piękne ciało i nie wstydzić się opublikować tam swojego nagiego zdjęcia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciała mieć takie ciało i się nie wstydzić. Zazdroszczę i muszę się wziąć za siebie jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne i zgrabne mają ciała te naturystki,szkoda że nie wszystkie kobiety wyglądają tak pięknie na golaska jak one. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne,naturalne kobiety, nie to co lale plastikowe wypełnione botoksem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturystyka com to bardzo przyjemny portal i fajni ludzie,zarówno faceci jak i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i inteligentne osoby można na nim poznać.Nawet bym się nie spodziewał że tacy ludzie są naturystami.Korzystają z plaż i saun aby się odprężyć i zrelaksować tak samo jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum bardzo fajne polecam.Ma małe niedociągnięcia ale man nadzieję że się poprawią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawiło się to forum od niedawna jest jeszcze ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam,portal bardzo ciekawy. Warto było się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest o wiele lepszy niż naturystyka info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portal bardzo fajny i ciekawy. Ma tylko małe minusiki jak ktoś tu napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam. Warto się zalogować.Fajny pomysł na stronę dla wszystkich naturystów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem ostatnio na takiej plaży i też nie widziałem aby któraś miała coś nie tak ze swoim ciałem.Musiałeś pomylić plażę z tekstylną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem wczoraj i muszę się zgodzić .Dawno nie widziałem tak ślicznych i zgrabnych kobiet na plaży co dziś w Piaskach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś się specjalnie nigdy nie przyglądam naturystkom bo to trochę nie ładnie i nie kulturalnie ale faktycznie dawno w Piaskach nie widziałem tak pięknych kobiet jak dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole popatrzec na naturystow a nie na kobiety. Kazda kobieta jest piekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze słyszałem że brzydkie i grube zaniedbane kobiety chodzą na plażę nudystów czy saunę a jak byłem kilka razy to jeszcze nie widziałem aby któraś była gruba,miała małe piersi lub obwisłe, czy miała coś jeszcze nie tak ze swoim ciałem.Chyba takie komentarze piszą inne kobiety zazdroszcząc naturystkom wyglądu i pięknej opalenizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tam fiutków,jeszcze nigdy tyle nie widziałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu to plaża wcale się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiutant_debki
"Pozytywne rozczarowanie": na plaży nudystów większość kobiet to zgrabne, ładne, zadbane dziewczyny w wieku 20-40 lat. Zdecydowana większość gości to pary (często z dziećmi, i to nie tylko kilkuletnimi maluchami), są też małe grupy. Starsi też są, oraz ludzie o różnym wyglądzie - i bardzo dobrze, plaża jest dla wszystkich, ale wcale nie jest tak jak myślałem, że zastaniemy tam tylko panów ok 60 lat. Dodam, że jeśli jest dużo ludzi, to panuje tu zupełny luz, wcale nie ma jakiejś presji że już natychmiast rozbierać się - niektórzy rozbierają się tylko do wody, inni odwrotnie - tylko do opalania, można chować się za parawanem albo pozować bez żadnych zasłonek. Nie fair i ogólnie nieakceptowane jest tylko: przyjść w ubraniu, siedzieć (albo chodzić pomiędzy) i bezczelnie gapić się na golasów (i golaski), albo co gorsze robić im zdjęcia, albo sobie dobrze. Na szczęście w ciągu tygodnia ani razu takiego czegoś nie widziałem. Erekcji żadnej nie zaobserwowałem, a jako facet tak to widzę: owszem, ładne nagie dziewczyny wokół to bardzo przyjemne doświadczenie, nie przeczę, i nie ukrywam przed żoną, że patrzę też wokół (ale nie tak, żeby się narzucać, wiadomo), ale to tak jak widzieć ładne twarze w tramwaju czy sklepie - po prostu są ładne, no i tyle, na tym się kończy. W dodatku może temperatura akurat polskich plaż (nawet w ciepły dzień bryza jest chłodna, nie mówiąc już o wodzie) powoduje, że narządy raczej się kurczą niż nabrzmiewają, i widać to u wszystkich wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie widziałem jakiś nieładnych lub obleśnych osób na plaży naturystów.Nawet prawdę mówiąc zaskoczyło mnie to że jest o wiele więcej kobiet szczupłych i zgrabnych niż na tekstylnej plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×