Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pragnę dużego penisa

Polecane posty

Gość gość

Może nie tyle długiego, bo ok 17 cm jest wręcz wymarzony, co grubego w obwodzie. Miałam do czynienia z cienkimi, które były bardzo długie np. 21 cm. Ale jak byłam podniecona to niezbyt go czułam. kiedyś uprawiam seks z facetem który miał penisa grubości mojego przedramienia, wtedy przeżyłam najlepszy orgazm. A jak jest u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam penisa średniej długości bo 15cm ale w obwodzie ma 15.5cm . Czy taki mógłby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17/14,5 polecam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak, od 15 do 17 są ok, ale jak miałabym do wyboru. 15 a 17 w obwodzie to wiesz którego wybiorę, im więcej tym go lepiej czuje, stymuluje większą powierzchnię cipki, a to powoduje lepsze doznania. Oczywiście gruby nie nadaje się do szybkich numerów, ale one mnie nie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat źle spojrzałaś. W tych odpowiedziach 15 i 17 to długość. A obwód 14.5 i 15.5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ja źle zrozumiałem twoją odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci, rozumieją jak im wygodniej :) Dl ok 17 a obwód 15-17 z tym ze im bliżej 17 tym lepiej. Mówię szczerze jak jest, i uprzedzam nie komentujcie typu wiadro itp. Każdy ma swoje wymagania, jeden facet lubi duży biust, inny woli trochę mniejszy. my mamy tak samo z waszymi penisami. Mam koleżanki, które nie lubią dużych, a ja lubię, taka już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I słusznie. Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, wasze sprzęty są ok, nie ma się czego wstydzić. Mam koleżankę, bardzo piękna, która lubi mniejsze penisy, wiec głową do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 obwodu to chyba ma koń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 16 długości i 14 obwodu i żadna nie narzekała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka jak już pisałam, kazda z dziewczyn ma własne upodobania, wymagania. ja lubie mięsiste peniski:) nic wam na to nie poradzę, jak ktoś ma mniejszego to nie ma problemu, różne sa wymagania. jak kobieta jest piekna to nikomu nie przeszadza chyba ze ma biust B zamiast DD ale jakby ktoś był włascicelem dużego (grubego) peniska to może wrzuci foto, wtedy ja tez wrzuce cos w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście oprócz penisa facet musi być w miarę przystojny, sam penis nie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten tez super. http://beeg.com/3993448 przyjzyjcie się a będzie wiedzieć o czym mówie- ociera się o całe wejście do pochwy i wewnątrz stymuluje więcej, już mi się mokro robi chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dla ciebie chyba idealnego 17.5 dl na 17 obwodu a skąd jesteś? może mieszkamy niedaleko siebie to mogę użyczyć sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och tak, wymarzony :) jestem z Dolnego Ślaska, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bomba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×