Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikłaszowy 28

Problem z żoną. Ona nie chce dać mi przyjemności.

Polecane posty

Gość Mikłaszowy 28

Nie chce anala, a przecież jak się pary kochają to wszystko dla siebie powinni robić. A ona nie chce nawet tak drobnej rzeczy dla mnie zrobić. Chyba mnie nie kocha. Nie wiem jak na nią wpłynąc, jak do konca roku się nie przekona to ją zostawie, bo to będzie znaczyło że poprostu mnie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wsadzilbys sobie wibrator
w tylek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to podpucha
nie widzicie? zostawi ją bo ona w odbyt nuie chce :D smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MAM PROBLEMU
KIEDYS TAKI JEDEN MIPROPONOWAŁ SEX W DUPALKA JA NA TO MU ODPOWIEDZIALAM ZE SIE ZGODZE - JESLI ON WSADZI SOBIE KIJA BEJZBOLOWEGO W TYŁEK I PORUSZA NIM W TYŁKU PRZYNAJMNIEJ ZE 4 RAZY OD TAMTEJ PORY NIE MA TEMATU W TEJ KWESTII TCHÓRZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfgg
dokładnie tak, każdy mężczyzna kobiety która nie zgadza się na taki rodzaj seksu powinien spróbować na własnym ciele jak to jest, dopiero potem niech się wypowiada na taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj sobie
to prowokacja jest..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanak napalonego mężusia
ZNAM lepszy sposób moją koleżanke od pewnego czasu męczył mąż propozycją sexu w dupkę nie dawało jej to spokoju poszłysmy razem do sex shopu i ona kupiła taki pas z przymocowanym penisem no i zaczelo sie....................... kiedy po raz kolejny jej maz płakał czy moze wsadzic jej w dupke to ona myk do łazienki - załozyła sobie pas z penisem i wyskoczyła w tym przebraniu do sypilani powiedziala ze teraz to ona zerżnie go w dupala jak sie mu spodoba to i ona da mu wsadzic w swoja ciasniejsza dziurke oczywiscie jej maz sie nie zgodził a ona do chwili obecnej ma z nim spokój heheheheheheeh na samo wyobrazenie jej meza smiac mi sie chce wszyscy w naszym otoczeniu znajomych znaja ta historie i przy kazdym spotkaniu wytykamy to jej mezowi mamy niezłą polewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzalka
koleżanak napalonego mężusia - niezle facet mial w gaciach ale co to za zona co takie rzeczy kolezance gada, przeciez to zdrada! zdrada majestatu jasnie pana, a tak pozatym wiadomo, ze to prowokacja moja nie pozwala spuszczac sie na nia tylko w srodku i co? mam ja rzucic? a co gorsza rozpowiedziecc to moim kolega? to nasz problem i nikt o tym nie wie, no mozze tylko poza paroma forumowiczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy świat sie konczy
na analu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gorzej...
moj mąż mnie namawia, wiec kiedys mu powiedziałam, że najpierw on sie wypnie, to potem tez mu dam. Oczywiscie sie nie zgodził... Ale jakis czas pozniej kiedy uprawialismy sex, on wziął moje palce i nakierował sobie na... wiece co... i powiedział, że nabrał na cos takiego ochoty... I to nie był żart... Troche speniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z dembem
jak kocha to powinna wszystko zrobic? takich glupot to nigdy nie slyszalem jesli juz to powinno byc do tego dodane, wszystko na co oboje sie zgadzacie a nie jedna strona, ty ja mozesz tylko przekonywac, dawac argumenty nic wiecej, jak ona bezie gotowa to sie na to zgodzi, ale naprawde zuo bedziesz sie musial napocic, zeby przekonac ja ze ona tez bedzie miala z tego przyjemnosc, a jak nie to ty po prostu odpuscisz. ona na pewno cie kocha tylko ty sobie cos wbiles do swojej glowki. mozna by powiedziec, ze ty jej nie kochasz bo nie rozumiesz, ze ona po prostu tego nie chce, powodow pewnie ci tez pelno powiedziala, a ty dalej swoje twierdzisz, jesli ja kochasz to odpusc chlopie, jak tego bedzie chciala to za jakis czas sama to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z dembem
a wtedy bedziesz szczesliwy i docenisz to bardziej nizkiedykolwiek, i wtedy powiesz, kocha mnie! dla mnie poswiecila swoja dupe, bez nalegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy dla faceta takiej rzeczy
nigdy, co to za mąż co tak się o żone wyraża i to jeszcze zalosniejsze że na forum ,szok, idz qwa sie nia zajmij zamiast tu siedziec i piep.zyc glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×