Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość {&opiłek&}

seks z 50latką

Polecane posty

Gość {&opiłek&}

mam 21lat i wczoraj uprawiałem seks z 50 latką to było super przeżycie robiłem to z rówieśniczką ale to nie to samo jedynie ciało jędrniejsze kumple smiali się jak im powiedziałem ale jak im pokazałem tą panią to troche im się głupio zrobiło chyba zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ....;)
Mi seks z 50-latką nie sparwiłby raczej przyjemnośći. Wolę o połowę mniejsze kobitki ,a nie praiwe już ,,babcie'' ;) No chyba,że jędrne ciało;)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek&}
wierz mi było super pani jak na swój wiek ma bardzo fajne ciało wiadomo to już nie jest super jędrnośc ale jest nieżle wygolona gdzie trzeba ja cały czas jestem w szoku głownie z powodu jej doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkkljkk
Ja żadnej kobiety z wyra bym nie wyrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek&}
ja juz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek&}
to polecam jezeli trafisz na taką jak ja bedzieszw siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... .,..
mnie by na maxa kręcił seksualny experience z kobietą w tym wieku, pod warunkiem że była by uległą suką... tak znacznie starsza babka (mam 26lat) robiąca wszystko co jej rozkaże, to już coś co perwersyjnie mnie podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek&}
no ta pani z fotki wygląda troszke gorzej niz ta poznana przezemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek
ja kiedyś byłem na nie a tu miła niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek
durne to foru nagle stwierdzili,że mam za długi nick osły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek&}
kkkjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość {&opiłek
amorekcompl cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 latki to zadne babcie. Niestety w polsce mam obraz takiej babci 50 latki z gruba nadwaga i husta na glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
no ja mam sex z 52 latka. Może ciało już nie to ale żadnych zahamować. Bierze do buzi kiedy tylko ma ochotę a ma czesto. Jak pisał poprzednik bzykasz bez gumy, spust w pochwe - prosze bardzo, na cycki - aczemu nie, Wszystkie pozycje chyba przecwiczone. Czasem mam wrazenie ze mi jaja wywroci na lewo. Ale najważniejsze to te spusty bez gumy i bez uwazania na wytrysk, Nadmieniam ze mam 43 lata ale przy niej to pala stoi na samą myśl co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam,że kobieta 50 + to najlepszy materiał na kochankę,przyjaciółkę,nauczycielkę :) no i wszystko inne.Nie szukał bym młodszej z wielu względów.To 100 % kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, moi panowie... cala prawda i tylko prawda 😴 ..... ;) nie wszystkie piecdziesieciolatki pomimo, ze juz sa babciami :classic_cool: nadaja sie tylko do siedzenia przed tv i ogladania klanu, czy innego bezsensownego dluzawca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu powiedziałaś coś :) Gdzieś buszujesz po dziwnych tematach Frida.Tak za Tobą tęskniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie buszuje... mialam do przemyslenia temat dalekiej wyprawy :) .... doszlam jednak do wniosku, ze jestem dzieckiem europy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och mniejsza z tym Frida.Dobre,że jesteś bo tu sami nudziarze.My w naszym wieku ... :) wiemy co i jak.Ty Frida masz też jeszcze dużo mocy ? Mi to niekiedy chce jaja rozerwać :) Dzisiaj to już ... Miałem małą przerwę.Tak czytając twoje słowa to trochę nudzisz,ale niekiedy coś sensownego napiszesz na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyraznie widac, ze nie nalezysz do marudzacych ;) ... oprocz niusa o rozerwaniu jajec... nic szczegolnego nie widze w tym co napisales. faktycznie gosciu, sensowny jestes. dbaj jednak o swoje jajca, bo zastepczych w zadnym sex-sklepie nie dostaniesz :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida spoko o nie dbam dość starannie.Ty masz też jakieś pod opieką,czy w takie klocki się nie bawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, swoje osobiste... i dbam o nie starannie 😴 nie jestes wiec odosobniony w dbaniu o wlasne jajca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś z Tobą Frida nie jest tak :( Dam sobie już z Tobą na luz.Pieprzysz bzdury Dewoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×