Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość {&opiłek&}

seks z 50latką

Polecane posty

Gość gość
Ja walę do południa,a po przychodzi pomoc i walimy wspólnie.Ty jednak masz nie równy sufit,a i widać wiek też odcisnął piętno czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to żadna dama,może dla ciebie kafeterjański psychopato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzyj wlasne rece, a zobaczysz jak wyglada odcisk pietna czasowego ;) sufty sa podwieszane... spoko. wszystkie rowne 😴 ... kafeterjanski dzentelmenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 55 lat i uważamy,że codziennie to też nie za dużo i nie za mało,są wyjątkowe dni bez,ale nadrabiamy zaległości i to bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadkę 50, której się podobam. Wiem, bo często rozmawiamy po sąsiedzku i już od dawna mówi że ze mnie niezłe ciacho. Ciekawi mnie jednak jakby zareagowała na propozycję wprost. Boję się że jest porządniejsza niż mi się wydaje. Bo powiedzieć komuś ze jest fajny to jedno, a bzyknąć się to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat to chyba jakas stara rura zalozyla zeby sie podrasowac na forum hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi że odjazd niesamowity,jestem50latka i wiem co mówię.rarytasik dla młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym poznać taką 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez sie podlaczam marze o 50 latce zeby sie w nia zlewac i dalej j***c mam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam mam już 47 lat, dotychczas spotykałem się z młodszymi kobietami, zazwyczaj były to trzydziestoparolatki. Od pewnego czasu spotykam się z 52 latką poznaną na czacie. W realu babka wygląda przeciętnie, ale w łóżku petarda. Nie będę opisywał szczegółów, ale nie ma żadnych zahamowań, sama wychodzi z nowymi pomysłami np to ona zaproponowała mi seks analny, wcześniej tego nie robiłem, bo wydawało mi się że to nie moje klimaty i że mnie to nie kręci :-) Czasami odstawiamy akcję jak w p****lu :-) Trochę głupie i krępujące jest dla mnie to, że ma dwudziestoletnią córką, ale ona na szczęście nie wie nic o jej znajomości ze mną i nawet jej na oczy nie widziałem. Babka jest bardzo dyskretna, mnie też zależy na dyskrecji i szanujemy na wzajem nasze życie osobiste nie wchodząc w nie z butami. Jest to związek który określiłbym słowami "f****ng frends" albo "naga koleżanka" i "nagi kolega" Jak ją albo mnie najdzie ochota to szybka ustawka, jak chata wolna to u niej a jak nie to hotelik a latem często plenerek. Żadnych tam kwiatków, romantycznych kolacji przy świecach i pitolenia, po prostu czysty i namiętny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czysty seks, bez uczucia nie może być namiętny...raczej zwierzecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jestescie nieudaczniki oczym w piszecie popaprancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.02 pośliń palec i potrzyj sobie łechte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussylick40
Uprawiam seks wirtualny z 50 latką. Coś pięknego, niewiarygodnie pomysłowa i wymagająca. Piękna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wirtualne z mojo mamo mozna i normalnie tszeba tylo jo uwiesc a puzniej to mozna jechac az milo posluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie wypuszczeniu 50 łatkę języczkiem bardzo lubię pocierać nim łechtaczkę brać ja delikatnie w usta i pocierać samymi wargami czuć na nich jak się robi większą gładka i bardzo tkliwa. Potem schodzę niżej i językiem rozsuwam wargi samym czubkiem pieszczę wejście do krainy rozkoszy zaczynam go wsuwać w głąb i delikatnie posuwać nim górna część przedsionka pochwy do momentu gdy ujrzę pierwsze kropelki soczku. Wyciągam go i zaczynam zlizywać jedna po drugiej a jak ich będzie coraz więcej ponownie wysuwam go do cipki. Bardziej mocniej i jak najbardziej go wysuwam ile tylko mi pomaga długość mojego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az mi sie robi mokro 58 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 19:09 nie żartuj ciężko jest by podniecić kobietę którą czyta słowo pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja właśnie sie pieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi Tereso ja jestem Radek i chętnie wypiescilbym twoja cipkę języczkiem tak jak pisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie pięściarz się z mężem partnerem tylko sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jesteście gorące na odległość a w łóżku zimne i suche. Może się mylę? Tylko mi nie mówcie że to od faceta zależy, owszem ale nie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wdowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie pięściarz się z mężem? O co ku/rwa tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×