Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sex oralny

Polecane posty

Gość gość

Zapytam panie, czy rzeczywiście do sexu oralnego facet powinien być wygolony w kroczu? Dojrzeliśmy do takiej sytuacji jednak partnerka życzy sobie abym tam był gladki bo to przejrzyście i higienicznie. Twierdzi, ze rozmawiala z koleżankami i ich mężowie są tam wygoleni i ona woli na gładko. Wypada aby facet był na dole wygolony na zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm w takim razie brak owłosienia u kobiet jest niekobiecy a jednak większość kobiet usuwa włoski z cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moje zdanie jest mnóstwo kobiet które lubią Wygolone jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolę jak menio jest na gładko bo lubię się zabawiać jego sprzęcikiem i calowanie jego jąderek sprawia mi frajdę a on szaleje tak mu dobrze. Bez włosków większe doznania dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"brak owłosienia jest niemeskie" Dokładnie tak i fajnie jeszcze jak kobieta robi przerwy, wyciągnąć włosy w ust. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygoleni faceci nie sa sexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude obowiązkowo trzeba wygolić,czarne niech będą to podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę facetów
Obrzydliwi faceci ! A wy jeszcze się z nimi zadajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemęskie to jest jak facet se goli nogi, robi fikuśne fryzurki na głowie i ma nóżki cienkie jak dziewczynka z podstawówki itp i takie ciotki to na mnie działają jak płachta na byka, ale jeśli chodzi o jakieś przycięcie włosów w kroczu czy pod pachami to nie mam nic przeciwko. A co do tematu - co jest przyjemnego jak "busz" wchodzi do ust? Jak ktoś preferuje oral to uważam, że powinno być schludnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wygolony tak niewinnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owlosione jaja fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ogolone jąderka są seksi i zdania nie zmienię. Co pięknego jest w zarośniętym buszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co takiego męskiego jest w zarosniętym męskim kroczu? Wygolony wydaje się większy i bardziej widać tę męskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko ogolone jąderka są seksi " :O Na jądrach włosy nie rosną... Chyba że coś się zmieniło w tej kwestii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wygolone obydwoje mamy przez siebie na wzajem by nie przeszkadzaly wlosu podczas oralu.Bardzo lubimy sobie na wzajem w pozycji 69 i pic sperme podczas wytryskow a on mnie.tylko dobry prysznic przed seksem Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonata od 15 lat
czy WAM za przeproszeniem rosną włosy na penisie? czy takimi idiotyzmami lubicie sie zajmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Żonata Idż na mszę, nie kumasz tematu Jestem mężatką i mojemu facetowi rosną włoski na jądrach, więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jayke
mam 33 lata jestem hetero i od zawsze goliłem jajka aż do "tyłka"za to wyżej mam mały ogródek co dbam o niego.Czemu golę? higiena wiem,że jak jestem ogolony to łatwiej i dłużej utrzymać higienę osobistą to samo po pachami.Wiem,że jestem świeży.Ale nóg nie dałbym się ogolić nawet za kasę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jayke i tak trzymać. Partnerka też napewno zadowolona. Moja woli mnie bez zarostu, tylko nad członkiem małe przystrzyżone poletko. Pozdrawiam golących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jayke
do gość dziś tak powinno być a partnerka zadowolona : ) pozdrawiam wszystkich "ogrodników"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×