Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość squbaniec

Spadek libido przez tabletki

Polecane posty

Gość squbaniec

Witam. Moja zonka od wrzesnia uzywa tabletek Azalia i strasznie jej spadlo libido, nawet przytulic sie jej nie chce. Po rozmowie postanowilismy ze odstawi tabletki, od dzis nie bedzie brac. Czy wie ktos moze kiedy wszystko jej wroci do "normy". Brakuje mi nie tylko spontanicznego sexu z jej strony ale rowniez okazywania jakich kolwiek uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........................//////
A może wystarczyłoby zmienić tabletki na inne? Po 2-3 miesiącach powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squbaniec
Mozna by zmienic ale jak je odpowiednio dopasowac tak, aby nie bylo tak samo. Nie znam sie zbytnio na tym, a w moim miescie lekarzy to mozna o kant dupy rozbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można zmienic - niestety
metodą prób i błędów przy czym pewności nie można miec , ja np. stosowałam 4 różne rodzaje i na mnie wszystkie tak działały i miałam dośc bycia królikiem doświadczalnym , mi ochota wróciła praktycznie miesiąc pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squbaniec
Wlasnie tez mysle ze tak bedzie a zonki nie chce truc, wiec lepiej wrocic do gumki narazie. Dziekuje za odpowiedzi, mam nadzieje ze wroci jej do normy wczesniej niz za miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam azalię i miałam zerowe libido,nawet jak już doszło do zbiżenia to mąż się produkował a ja zero orgazmu.Postanowiłam rzucić tabsy ,ginekolog zaproponował mi spiralę mirena.Od 4 tyg.ja mam ,sex jest super wiem co to orgazm.Z perspektywy czasu żałuję że wczesniej tabsów nie rzuciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turek27lat
03AHJ_VuvrzlLn5oGN97FtgGUeFzyDiQCVXZrZMjrQB8-VVsU6N8X2uKvGPwScv1nbd03AHJ_VuuZbuwcX6bVfcy0rdLepl4wQp6w9icQRQ5mDUgYScSLYbUtdcxYBYw6yTjEauTcUVq-Wp2-l2lc-tzQ1uQ6avlIMsQkRgPySX0VVqfSGVJWF7oIxO63WUhFeng76Fn8ugwiLBOKzBPt2eQIMECkUqTII6oyCt1iNsRGjDA3QE846le3OXceK2KcIQRaFBaOp4mSTzoK4GMr3LSRjLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Microgynon, ja je biore i nie zauwazylam spadku libido, moj facet wrecz powiedzial mi ze jestem nawet bardziej chetna na seks odkad je biore. Nie tyje sie po nich, nie ma spadku libido. Idealne. Na prawde polecam. Nawiasem mowiac mam kolezanki ktore tez to biora i tez sa bardzo zadowolone, wiec nie ma na co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wrócilabym
ja brałam microgynon przez parę lat.Teraz przestałam bo seks mógłby dla mnie nie istnieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleelelele
piguly sa jak trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Azalia jest dla kobiet karmiących,a Microgynon nie.Też je brałąm jakieś 7 lat i nie były złe a w dodatku są tanie.Co do libido to nie było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki obniżają libido do zera i nic nie pomoże jak ich odstawienie, żadne środki pobudzające, myślę, że nie ma potrzeby eksperymentować ze zdrowiem, ochota na spontaniczny seks wróci po około miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam różne tabletki i po wszystkich miałam większą ochotę niż wcześniej, bo zero stresu :D ostatnio mój kumpel mi opowiadał jak jego dziewczyna po tabletkach nagle przestała mieć ochotę na seks, nie naciskał, ale po miesiącu okazało się, że po prostu ma kogoś innego :p a tabletki czy ból głowy to najlepsze wymówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas baron wspaniałe tabletki z USA drogie juz nie żyje jedna osoba druga na wykończeniu a trzecia kaleka do końca zycia!Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×