Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rescator555

Taki facet oczekuje tylko seksu (2)

Polecane posty

Gość Rescator555

Dobrze zorganizowny, zaradny i w miare zamozny mezczyzna od kobiety oczekuje tylko seksu. Pomijam sprawy potomstwa, bo na tym zwykle bardziej zalezy kobiecie. Reszta to malo wazne drobiazgi, o ktorych nie ma co dyskutowac. Teraz czekam na glosy oburzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez ty jestes nudny i wtorny, czeski mikro siurze :O wstydzilabym sie miec meza, faceta czy syna, a nawet ojca, ktory przesiaduje na babskim forum i wkleja bezsensowne pierdy. w realu musisz byc absolutnie nikim, skoro masz potrzebe dzielenia sie swoimi ''madrosciami'' online :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie jest sobie beztrosko porùchać. Ale zawsze może się trafić kobieta, z którą jednak chcemy mieć większą część wspólną. Nie widzisz nic fajnego w wychowywaniu córki albo syna na swoje podobieństwo? Cieszyć się jego sukcesami? Krew z mojej krwi, moje geny. Nic tego nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zorganizowna, zaradna i w miare zamozna kobieta od mężczyzny oczekuje tylko seksu. Pomijam sprawy potomstwa, bo na tym zwykle bardziej zalezy facetowi. Reszta to malo wazne drobiazgi, o ktorych nie ma co dyskutowac. Teraz czekam na glosy oburzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Res :) Zaś sie mamy oburzać ? Noooo dobra jak mus to mus :) Kompletna bzdura z tym nic więcej :p R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam wolny jakoś w to nie wierze...i ja i mus chodzimy rożnymi drogami :) A co powiesz na odwrócenie sytuacji czyli to co zrobił gość 20:07 całkiem fajnie brzmi podoba ci sie ? R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz dawno miałam zadać ci to pytanie i zawsze zapominam :) Jak postąpi " taki mężczyzna" jeżeli kobieta będzie długotrwałe niezdolna do wspołżycia ( z przyczyn od niej niezależnych np. ulegnie wypadkowi) w relacji z " oczekuje tylko seksu" ? R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Kurcze. Nic z tego co napisałeś w pierwszym poście nie rozumiem. Kompletnie nieżyciowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to powszechna praktyka "matki polki", ale mi jakos z tym nie po drodze usmiech.gif . A jesli dzieci beda chcialy wyjechac za ocean, bo dzieki temu beda szczesliwe? To nas zawioda, nie spelnia naszych oczekiwan? Bo nie bedzie czulosci (bo co to za czulosc na odleglosc), ani bliskosci? X A może " ojca Polaka" ? :D Powszechna i dodatkowo wspierana przez zasady funkcjonujące w ramach ZUS-u ;) A ja nie stopniuje na gorszą czy lepszą czułość, bliskość czy miłość tylko pytam czy oczekujemy tych uczuć od dziecka :) ? X Odnośnie płci pozostańmy przy zdaniach odrębnych :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ona go kocha i dba o jego potrzeby, to sama mu to podpowie. A jesli go nie kocha, tylko wykorzystywala to, ze on ja kocha, to nie ma co sie przejmować. X Nie wiem może ludzie dzielą się na tych, którzy potrafią się dzielić i na tych, którzy nie...i co ma do tego miłość a może właśnie wszystko i to miłość uniemożliwia realizacje rożnych egoistyczneych zachowań... Odwracając twój wątek można stwierdzić, ze jeżeli facet ją kocha i dba o jej potrzeby powinien jej zapewnić spokój, miłość i oddanie podczas rekonwalescencji a w przypadku "kochanki" trudno o spełnienie powyższych warunków. Res wierzysz, ze głęboko kochający sie partnerzy potrafią się sobą dzielić ? Z kimkolwiek i z jakiegokolwiek powodu ? Dobrej R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nawet mamy prawo oczekiwac, to wylacznie w sferze symboli lub gestow (typu kwiatek na imieniny) a nie realnych, konkretnych dzialan. Podobnie jesli chodzi o oczekiwani wobec zony: seks jest konkretem, a inne sprawy o ktorych pisano abstrakcja. X To nie abstrakcja tylko pakiet :) Sex jako zachowanie nastawione wyłącznie na osiągniecie satysfakcji jest możliwy z każdym i wszędzie, ale w połączeniu z miłością, czułością i wzajemnym oddaniem tylko z partnerem, którego sie kocha, pożąda itd :) Czyli facet oczekuje nie tylko seksu, lecz pakietu łączącego w sobie to co emocjonalne z tym co fizyczne:) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, ze odwracasz watek calkowicie, piszac o rekonwalescencji, gdy ja zalozylem, ze mamy doczynienia z sytuacja nieodwracalna typu paraliz na wozku inwalidzkim X Nie. Użyłam słowa " długotrwałe" nie zaś "trwale" W tym drugim przypadku, no cóż byłabym sie w stanie z tobą zgodzić :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj logika, logika :) X Grunt, ze sprawdza się w życiu :D...zreszta zaliczona na 4+ czyli całkiem, całkiem ;) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wcale nie jest konieczne, zeby ona odwzajemniala to uczucie, wystarczy, ze da mu dobry seks usmiech.gif I jak znam zycie, nawet jesli mu powie, nie kocham ciebie, ale bede z toba i bedziemy mieli super seks, bo jestem dobra w te klocki, to zakochany facet pojdzie na taki uklad, bo seks mu wystarczy. X Nie znam takich mężczyzn, nie wierze że godzą sie na kiepski kompromis mogąc mieć wszystko czyli miłość i fantastyczny seks :) X A uczucia i tak nie widac usmiech.gif . X Widać w każdym spojrzeniu, dotyku, zdolności poświęcenia siebie ( nie mylić z martyrologią) i w tysiącach innych rzeczy, które tworzą szarą rzeczywistość :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już są gotowe głaskać po główce to zle nie jest i jest nadzieja :D Ja nie potrafię rozdzielić miłości i pożądania dla mnie to spójna całość, a stąd takie reakcje pojęcia nie mam:) Przychodzi mi do głowy jedna myśl, że wzajemnie mogą nie spełniać swoich potrzeb czyli brak wystarczającej ilości seksu dla mężczyzn i brak odpowiedniej dozy czułości i adoracji dla kobiet :) Przyklad z literatury, który kojarzy mi się z " takim mężczyzną" to Stanisław Wokulski i jego miłość do Izabeli Łęckiej :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha taaaa kobiety wiążą się z facetami tylko dla potomstwa, a faceci z kobietami dla seksu (i dla potomka) :D:D:D kretynie gdyby to była prawda to kobiety kopałyby w doopę facetów po tym gdyby zostały przez nich zapłodnione (i tak będą miały alimenty), a faceci kopaliby w doopę kobiety po kilku miesiącach seksu (bo wiadomo, że jedna się nudzi) nie umiesz debilu pojąć że ludzi może łączyć coś więcej niż niskie, zwierzęce instynkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filmy to filmy, życie to życie, stary, a taki durny. I ja mogę wymienić dziesiątki, setki filmów w których facet był zakochany w kobiecie po uszy. A nawet z życia codziennego sporo takich przykładów się znajdzie, ilu było pisarzy, poetów itd. piszących o miłości do kobiety (czasem nieszczęśliwej), różne listy, wiersze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś debilem i się z tym pogódz przyje/bałeś się do jakiegoś sztywnego schematu i nie dostrzegasz rzeczy, które jemu przeczą (a raczej udajesz, że nie dostrzegasz) "tacy" faceci to jakiś procent wśród facetów, na szczęście jest całe mnóstwo innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samiec alfa to osobnik agresywny i dominujący, nie ma to nic wspólnego z podejściem do seksu czy uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi c***ewnie o Edmure Tully żeniącego sie Roslin Frey noooo, gdybys znał książkowy opis jej rodu uwierz nie dziwiłbyś sie tak zaciętemu oporowi, ale faktem jest, że nie mając wyboru lepsze jest mniejsze zło niż większe ( ładniejsza - niż brzydsza)...przy czym najważniejsza rzecz - to brak wyboru :) X Reth i Scarlett -wyzwanie dla niego i próba okiełznania niemożliwego coś jak "poskromienie złośnicy" nigdy sam seks :D To odnośnie literatury :D R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało mnie obchodzi co chcą "tacy" faceci, bo ten typ nigdy mi się nie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jesli robi z siebie ksiezniczke, o ktorej wzgledy ma sie starac facet, zabiegac o usmiech, cieply gest czy przytulenie i domaga sie nie wiadomo jakiej adoracji, to "na drzewo"usmiech.gif .Trzeba byc ostatnim jeleniem, zeby pozwolic na takie gierki po slubie. X W tak przedstawionej formie trzeba być ostatnim jeleniem, żeby sie na to godzić PRZED ślubem :D I nie, że nie wiadomo jakiej adoracji tylko takiej podsycającej pożądanie i miłość :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, tak, facet się starać nie musi, ale za to seks ma być na zawołanie - i co jeszcze? :D kobiety uwielbiają być adorowane w różny sposób, jeśli nie dostaną tego od partnera/męża to dostaną od kochanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Seks mogli mieć od każdej (wiele kobiet "leciało" na artystów, romantyków i poetów, i nadal leci), a w myślach mieli tylko jedną, co o czymś świadczy. Jakby chcieli tylko seksu to nie pisaliby wierszy, prozy i serenad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jak kobiecie nie podobają bezuczuciowi roochacze to pewnie jest homo :D Nigdy mnie tacy nie pociągli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:24 Zwykle chce sie seksu od konkretnej osoby...nie jak leci czy tam kto na kogo :D I bierz pod uwagę, ze temat nieszczęśliwej miłości zawsze dobrze sie sprzedawał a jeść każdy musi :D ...ze już o piciu to nawet nie wspomnę 😴 R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Facet "wystaral" sie wystarczajaco, rezygnujac dla ciebie z wszystkich innych kobiet na swiecie. Wiec za to wlasnie ma miec seks na zawolanie. " x hahahaha!!!! chyba cię posrało :D kobieta tak samo rezygnuje dla niego z innych facetów i adoratorów, więc to nie jest żaden "argument" no tak, potrzeby faceta stawiasz na pierwszym miejscu , ale potrzeby kobiet lekceważysz, więc możesz wsadzić sobie te pseudo filozofie "Trzeba byc ostatnim jeleniem, zeby pozwolic na takie gierki po slubie" trzeba być ostatnią "jelenicą" żeby pozwolić zrobić z siebie prywatną dziffkę męża po ślubie i nic z tego nie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×