Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

terenówka u dziewczyn

Polecane posty

Gość gość

kręcą mnie dziewczyny prowadzące terenówki. Nie wiem w sumie czemu, ale gdy widzę laskę jadącą ravką albo nissanem quashqai to mi staje. Jeździ któraś z Was terenówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam auta, ale gdybym miała jeździłabym właśnie terenówką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sporo dziewczyn czy kobiet w wieku powiedzmy 30-40 lat jeździ terenówkami. Rzeczywiście wygląda to mega pociągająco. Trudno powiedzieć właściwie dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dziś wiadomo, że dla Was Panowie liczy się rozmiar. Więc nie ma co się dziwić, że babka w większym autku robi na Was wrażenie. Dla nas to tylko większa torebka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie sądzę, że to tylko większa torebka. Wyglądacie wtedy naprawdę zjawiskowo, to jak drogie obcasy-synonim pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynnikOpiniotworczy
A jak połączyć drogie, wysokie szpilki z terenówką, to pełne wyposażenie. Tylko żeby jeszcze jeździć potrafiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może odezwie się jakaś posiadaczka fajnej terenówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się znajdzie ktoś, kto pomoże. Choć pewnie raczej rozwali autko niż przyzna się, że nie umie prowadzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby nie było, ja nie założyłem tematu, żeby wyśmiewać się z kierujących dziewczyn. Przeciwnie: uważam, że większość z nich świetnie prowadzi. Więc proszę nie tutaj takie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym pogadać, po to w końcu jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przykład, czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na widok obcasów czy terenówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja co chwila widuje na ulicach osoby, ktore pokupowaly sobie terenowki bo chcialy przyszpanowac,a teraz nie potrafia nimi jezdzic. A zeby zaparkowac to juz w ogole jeden wielki cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On z kolegami;-terenówka -motocykl-kobieta [z cyckami]On bez kolegów;-kobieta [nie koniecznie z cyckami]-motocykl-terenówka [jakaś ravka, czy inny badziew]Ja mogę się z nią czasami rolami zamienić, ale tylko z jej palcem.Jednak nie aż tak jak "Pocałunek kobiety pająka" :oCzynnik wnioski wyciągnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że na takiego quashqaia czy ravkę trzeba mieć naprawdę trochę pieniędzy, więc jest czym szpanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co z tego, skoro nie potrafia kierowac takim samochodem? Wsiada taka damulka w szpilach do terenowki i jedzie 40 km/h lewym pasem,a jak chce zaparkowac to sie miedzy liniami nie miesci, mimo czujnikow parkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich obserwacji wynika, że większość posiadaczek dobrych aut potrafi nimi jeździć. Oczywiście mówię tu o osobach w wieku powiedzmy 30parę lat, a nie o 18nastkach, którym tatuś kupił drogie auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punktem stałym pozostaje motocykl jako synonim wolności, choć kask na głowie zgodnie z prawem, to wiatr we włosach i muchy na zębach, a to od razu tłumaczy pocałunek Kobiety Pająka ;) Raz złapana w sieć ofiara zawsze będzie pragnąć tych koni pod ociekającą... zagalopowałam się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze akurat dobrze trafiasz bo ja widuje mase oferm za kierownica takim samochodow. A juz na parkingach w galeriach handlowych to sie cuda wianki dzieja. Jak potrafi tak zaparkuje, chocby i na dwoch miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę tylko jeepem cherokee. W szpilkach bez problemu bo automatyczna skrzynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod sklepami to faktycznie masz rację. Ale z drugiej strony faceci też nie jeźdżą wzorcowo i parkują też często jak popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamy pierwszą posiadaczkę terenówki. Dlaczego tylko jeepem cherokee? Bardzo fajne auto. Sorry, ale co mają szpilki do zmiany biegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie rozumiem po co ludzie kupuja takie samochody. W wiekszosci nie nadaja sie one do jazdy po miescie ze wzgledu na swoje gabaryty i zaparkowanie takim samochodem graniczy z cudem. Chyba tylko zeby sie pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×