Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hiacyntusiakolka

Włosy w pupie u pań.

Polecane posty

Gość Hiacyntusiakolka

Panowie czy spotkaliście się z czymś takim? Jaka reakcja? Panie czy usuwacie te włosy? Jakie macie do tego podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacyntusiakolka
A jakbyś zobaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaputekwielki
No przyznam ze bardzo tego nie lubie i nie wiem jak to powiedziec mojej zonie, by jej nie urazic. Mowie jej ze lubie jaka ma calkiem ogolona cipke, no i na moje szczescie ona sobie co pare dni goli, ale TAM czasem nie. I mi to naprawde dosc mocno przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiacyntusiakolka wiesz co jak bym zobaczył to był bym w takim szoku że mogła byś tam mieć busz,ale i tak po max 10 sek stracił bym przytomność wtedy ruchanie na śpiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacyntusiakolka
Wiele dziewczyn nie zdaje sobie nawet z tego sprawy, że ma włosy w pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacyntusiakolka
Wystarczy pozycja na pieska i już wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarolinkaa21
TakiCoNieRuchal aaaach nudny juz jestes :D wszedzie to samo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliccccca po drinku
..albo zapalniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsa-Tsa-Tsa-Chiuhauha
No cóż. Mam włosy w pupie i w okolicach pochwy (bo te na wzgórku to golę) , bo otóż włosów z tych miejsc po prostu golić się nie powinno. No tak, facetów to podnieca, ale kobietę uwiera, szczypie , oraz, co najgorsze, te właśnie włoski są naturalnymi barierami przeciw bakteriom. Jeśli masz włoski, zarazisz się infekcją na 25%, jeśli nie masz-na 40%. I od rau uprzedzam komentarze typu ,,we włoskich jest główno, siki, zaschnięty śluz itp. a to sprzyja bakteriom". No może i tak, ale te włoski pomagają zachować odpowiednie PH. Jak PH, po ogoleniu, zrobi się nie takie, jakie być powinno, ochrona jest coraz słabsza. Łatwo włówczas złapać grzybicę, choroby weneryczne itp. Wyjaśniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsa-Tsa-Tsa-Chiuhauha
Oczywiście owe dane w % obejmują sytuacje typu zaludniony basen, szatnia publiczna itp. czyli sytuacje wyższego ryzyka i obecności bakterii i grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsa tsa,co Ty gadasz kobieto, w jakim ciemnogordzie takich rzeczy sie nasluchalas. a jak sie np.goli wlosy z nog to choruja nogi a lysi maja chore glowy? jezeli depilacja jest prawidlowo przeprowadzona i dba sie o higiene to wlochy naprawde nie maja znaczenia. na pH w narzadach kobiety nie maja klaki wplywu tylko inne czynniki... od 10 lat gole sobie tylek i cipke bo tak jest higieniczniej i "milej" :) i nie mialam z tego powodu zadnych zdrowotnych problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsa-Tsa-Tsa-Chiuhauha
Tak powiedział mi ginekolog. Drugi to samo, trzeci, że to nie ma znaczenia . Ale zresztą, po coś te włoski mamy-na pewno nie po to, żeby je depilować! Inaczej w czasie ewoluucji chyba zanikłyby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ksiazek a nie
mamy wlosy na ciele bo jeszcze niedawno byly nam potrzebne, ewolucja sie ich wlasnie pozbywa, nie potrafi tego zrobic w ciagu paru pokolen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiaaa
ja tak się wzięłam za całkowitą depilację, że wylądowałam w koncu na zabiegu. co tydzien się goliłam całkowicie, aż pewnego dnia patrzę a mam wszystko pocięte. przecięłam skórę w kilku miejscach a jeden potem był moim utrapieniem. kto jak kto ale jesli się ma delikatną skórę i nie zamierza się potem latać po lekarzach, to ja jednak nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiaaa
aha, i włosy pod pachami, bikini i na nogach normalnie depiluję bez problemu. tam teraz przycinam bo nie lubię mieć zbyt wiele włosków. to zalezy od skóry. spróbujcie sobie panowie depilować. w koncu mamy równouprawnienie, co nie? tak, trzeba tego wymagać od mężczyzn także :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makos
Nie przejmujcie się Kobitki, ja tez mam włosy na pośladkach tak jak i w okolicach odbytu, brunetki już tak mają niestety. Bardzo się tego wstydziłam i wstydzę się dalej gole je i jest dobrze na 2/3 dni. Ale jeżeli znajdziecie Faceta który was Kocha zaakceptuje wszystkie wady naprawdę, Mój chłopak w ogóle. nie wiedział ze mam włosy na pupie, i tak po jakimś czasie mu o tym powiedziałam, to powiedział ze Kocha każde fałdki, krostki i włoski na Moim ciele nie przejmujcie się są gorsze problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słucham,w jakim?
mój też kocha moje wszystkie nie doskonałości. Nie będę się gimnastykowała dla jakiejś pseudomody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fane PPS
Cała ta faszystowska moda z goleniem na zero to wymysł kato-prawicowego scierwa które za wszelką cene chce się upodobnić do swoich pasterzy w czarnych sukienkach. W tych neo-feudalnych środowiskach pierdolenie małych, nieowłosionych dzieci jest od zawsze w modzie wyniesionej jeszcze z czasów średniowiecznych więc i dorosłe kobiety trzeba za wszelką cene upodobnić do dziesięciolatek :O:O HRRRR TFU :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaoko
Niestety ale większość z nas je ma i nic z tym nie poradzimy. Faceci również mają!! Mój ma i nigdy na to nie zwracałam uwagi gdyż ja nikomu w tyłku nie zaglądam :) ja sobie kremem do depilacji robię bądź woskiem i mam spokój na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIAAAAAASAAAAA
facet sie nie przejmuje czy sa wlosy tylko czy laska da roruchac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulkaaaa
Najbardziej się usmiałam czytając wpis od Tsa Tsa Tsa o tym, że włosy w rowku służą zachowaniu higieny. Ciekawe, co za pseudo ginekolog naopowiadał jej tych bzdur? Ja o ile na cipce depiluje włosy jedynie ze względów estetycznych, to depilacja włośów na pupie (a raczej W pupie) to dla mnie kwestia czystej higieny. Pamiętam jak mi tam zaczęły rosnąć włoski kwestia zachowania higieny po skorzystaniu z toalety (szczególnie poza domem) to był koszmar. Nie wiem, może kobiety zachwalające bujne "czupryny" w środku pupy korzystają z prysznica i środka dezynfekującego po każdorazowym załatwieniu "większej" potrzeby. Ja sobie w każdym razie nie wyobrażam, zeby resztki gówna i bakterie kałowe we włoskach można było uznać za coś higienicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra...
Ja mam wąsik,włosy na piersiach,brzuchu,całe nogi,ręce,a okolice intymne to porażka. Golenie ciągłe zatruwa mi życie, ciągle o tym myślę i nie mam już sił, nie lubię lata przez to właśnie,ciągły ból przy depilacji, wrastające włosy... i gdzie ci faceci którzy wszystkie te moje włosy pokochają miłością wieczną i bezgraniczną ... nie ma takich , jedna wielka MASAKRA w czasach tej gładkiej mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×