Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 098765432

wydobywa sie z penisa

Polecane posty

Gość 098765432

Mam pytanie do panów:Gdy zaczynam pieścić penis mojego chłopaka na na początku jest on suchy,a po pewnym czasie zaczyna wydobywać się z niego troszke płynu,robi sie wilgotny na czubeczku......czy w tym czasie gdy robi się wilgotny jest bardziej podniecony,czy oznacza to ,że w danym momencie jest mu suppper przyjemnie......prosze odpowiedzcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietana
pomysl .... a Ty kiedy robisz się mokra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffff
ssssuper przyjemnie to jest mu jak robi sie nie troszke wilgotny na czubeczku tylko zalewa sie cały pryskajac na boki:D:D:D a w ogole to moze do niego z pytaniami tego typu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miareczka
To znaczy ,że zaczyna się podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo na sucho by się zatarł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest substanacja
ktora produkuje prostata:) to wlasnie ten przezroczysty "soczek" po zmieszaniu z nasieniem daje sperme:) to wlasnie to zjawisko jest odpowiedzialne za potencjalna ciaze przy stosunku przerywanym:) a to dlatego, ze ten plyn moze zawierac niewielka ilosc plemnikowa:) tak jest to oznaka podniecenia... oczywistym jest ze skoro jest to oznaka podniecenia, to jest to przyjemne:) jeszcze jakies masz pytanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gópek
Poprostu jak mi staje to się takie coś robi i to wcale nie znaczy że mi jest przyjemnie tylko siętak dzieje jak jestem napalony i tyle a Ty się takich rzeczy pytaj chłopaka bo może u różnych facetów jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×