Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żałuje, że to robiłam :(

Polecane posty

Gość gość

Nie tak miało być :/ spotkałam się z tym typem 6 razy. To z nim pierwszy raz się całowałam, przytulałam. Całe szczęście się z nim nie przespałam, ale od samego początku wiedziałam, że tego nie zrobię. Mam też traumę, że ściągnął przy mnie spodnie. Ale najbardziej żałuje, że pierwszy pocałunek był taki beznadziejny i każdy kolejny tak samo :( No nie tak sobie wyobrażałam swoje pierwsze kontakty z chłopakiem :( co mam zrobić, powinnam przeżywać :( wstydze się też tego :( boje się, że jak chłopak w którym się naprawdę zakocham będzie chciał wiedzieć coś o mojej przeszłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partnerom nie mowi sie o przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak, szczegółów na pewno nie, zresztą ja też bym chłopaka nie wypytywała. Jedynie co to bym chciała wiedzieć z iloma dziewczynami spał i tyle, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasu nie cofniesz, na przyszłość szanuj się i jie bądź łatwa a ewentualnemu chłopakowi nie masz w sumie co mówić, nawet nie doszło do seksu, bo to może byłoby istotne a pocalunki czy fakt, że ktoś zdjął gacie :-( daj spokój, zapomnij już o sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej przyszłemu chłopakowi powiem, że się tylko całowałam i tyle :( najważniejsze jest to, że z nim nie spałam. A i jeszcze jedno, czy wy wypytujecie dokładnie o byłych partnerów, oglądacie ich profile na facebooku, pytacie czym się zajmowali itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie rozumiem o co Ci chodzi? Łatwa byłam bo się z nim całowałam? Już nie przesadzaj, du*y brzydko mówiąc mu nie dałam, a gaci zdejmować mu nie kazałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza dziewczyne ****nąłem w wieku 26 lat... pozniej ****ałem ja przez nastepne 6. nie tak wyobrazałem sobie swoj pierwszy raz i nie z taka osoba. czy żałuje? nie.********ałem ja ze 1500 razy, mam tego żałowac? nie - to nie żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×