Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 20 lat. Z góry bym prosił o poważne traktowanie ponieważ szukam pomocy. Jestem z moją obecną (i zarazem pierwszą na poważnie) dziewczyną ponad 2 lata. Dziewczyna ma lat 18. Ona jest dziewica a ja prawiczkiem. Nasze życie erotycznie "nie istnieje", tzn, jeszcze nigdy do niczego nie doszło, ani seksu oralnego, czy masturbacji, ponieważ ona "nie chce". Mam wrażenie ze w naszym zwiazku jest rutyna, pomimo że ja bardzo kocham, tego jestem pewny na 100%. W tym roku zacząłem studiować, i tu pojawia sie problem. Wczoraj, na mocno zakrapianej imprezie ze znajomymi zagadała do mnie hiszpanka z Erasmusa, skonczyło sie tak ze wyladowalismy u niej w akademiku. doszlo do całowania, palcówki i seksu oralnego.Do zwykłego nie doszło, poniewaz doszło do mnie w trakcie co ja robie, od razu przestałem, ubrałem sie i wróciłem do swojego domu. Wstalem rano, chcę mi sie płakać, modlę się do Boga o cofniecie czasu, ale wiem ze to niemozliwe. Mimo ze do seksu nie doszło, i tak wiem ze wydarzyło się o wiele za dużo. Załuję tego co zrobiłem, gardzę sobą, mam wyrzuty sumienia. Naszła mnie myśl ze to przez fakt "zaniedbania zycia seksualnego" w moim zwiazku z dziewczyna, lecz szybko odrzuciłem te mysl bo to ja zjebałem a nie moja dziewczyna. Najgorsze jest to ze jutro do niej jadę i nie wiem czy bede w stanie spojrzec jej w oczy. Boję się jej powiedzieć prawdę, ponieważ wiem że mnie rzuci. Wiem ze Wam to się może wydawac "smieszne" ze w takim mlodym wieku takie problemy itp ale to jest moj pierwszy zwiazek na powaznie i za zadne skarby nie chce żyć bez mojej dziewczyny. Proszę o pomoc, o rady co mam robić, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz jej to opowiedzieć. Sprawdzisz czy cię naprawdę kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopaku masz już swoje lata i pewne instynkty zaczynają o tym fakcie przypominać. Jest takie przysłowie czego oczy nie widza tego sercu... Nic nie mów dziewczynie jeśli nie chcesz psuć życia sobie i jej. Jeszcze sobie pomysli, ze jest taka czy siaka i zacznie sie puszczać na prawo i lewo a w końcu po latach skończy w melinie z żulem i gromadka bachorow w domu dziecka. Wyrzuty sumienia miną i wtedy inaczej spojrzysz na wszystko. Ze swoja obecna Żoną tez jesteśmy razem od nastolatków. Nasz pierwszy raz dopiero w wieku 25 lat bo chciała czekać. Ja nie chciałem i ostro używałem sobie z innymi. Dzięki temu poznałem kilka trikow i teraz po 15 latach małżeństwa każde zbliżenie kończy sie jej wielkim wrzeszczacym orgazmem. Taka nasza męska natura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość duh kpt Rebrow
gość dziś Musisz jej to opowiedzieć. Sprawdzisz czy cię naprawdę kocha.xxx :D beka ale wredota z ciebie..niemogę brecht :D dobra już powaga. Kolego nie słuchaj go. Żle zrobiłeś bardzo żle. Calowałeś obcą dziewczynę! Wkładałeś jej tam palce!. I zostawiłeś podnieconą?! Chlopie tak się nie robi dziewczynie. Trza było wsadzić w usta zdymać na trzy otworki i dobiero potem przeżywać rozterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, marnować najlepsze seksualne lata na celibat? Facet, tego kwiatu jest pół światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdyby ta dziewczyna odstawiła taki numer. Zaraz zostałaby wyzwana od dziwek. A facet nie może żyć w celibacie, bo taka jego męska natura hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako 34 letnia kobieta doradzę Ci autorze tak: nic jej nie mów o tym, ale jeśli ją naprawdę kochasz pozwól jej w przyszłości na seks z innym facetem w ramach rekompensaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość duh kpt Rebrow
gość dziś Ciekawe gdyby ta dziewczyna odstawiła taki numer. Zaraz zostałaby wyzwana od dziwek. A facet nie może żyć w celibacie, bo taka jego męska natura hahaha.x_x ale jak cię najdzie ochota to też pukaj się. Bzdety pisane tu typu dzifka ma się nijak do dzikiego orgazmu gdzie zatracisz zmysły. Tylko weź wybierz dobrze. Dyskretnego ktory dobrze podyma i wyliże co trzeba. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona była straszną cnotką i nie dawała się dotknąć do 25 lat,bardzo religijna i takaż rodzinka.Już po roku małżeństwa zdradziła mnie z poznanym w pociągu arabem,następne zdrady....Każdy kto Ją chciał to miał,uciekła z kochankiem do W.Brytani by tam być wolną jak powiada!.....Co chłopcze,opłaca Ci się być takim uczciwym i powściągliwym,hm?Życie zap*itala a Ty bawisz się w pruderyjny światek,żyj i przestań być mięczakiem,dziecino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palcówka i oral to nie grzech. Więc zdrady nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem twoje wyrzuty sumienia piszesz że poważnie traktujesz ten związek więc , jeśli zależy ci na dziewczynie nie mów jej to w niczym nie pomoże. I mają rację takie celibaty później kończą się przeważnie zdradami bo chce się spróbować czegoś innego! Miałam kilku partnerów przed ślubem od 17 lat jestem mężatką i uwierz po tylu latach z jednym mam ochotę na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×