Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćtakaroznasama

zgodzic sie na sex za 1500???

Polecane posty

Gość gośćtakaroznasama

To mam propozycje spotkania za 1500 zł plus oplacone koszty przejazdu. Jest on dwa razy starszy, i stasznie uczuciowy, tzn godny zaufania. Nie chce bym mówiła na niego sposor ale kochanek i przyjaciel. Miałyscie kiedystakie propozycje? Mialyscie kiedys sponsora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ktos odpowie, nie wierze ze wszystko dziewczyny są takie swiete...... ilu faceetów na raz miałyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za kogo ty sie masz,żeby zadawać takie pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko w życiu jest na sprzedaż, to juz jest prostytucja - choćby nie wiem co on kupując Twoj czas jest klientem a Ty stajesz się jego ... nazwijmy rzeczy po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że tak bardzo masz parcie na pieniądze lecz jeśli sama się nie szanujesz nie oczekuj szacunku od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtasamaautorka
potrzebuje pieniedzy, są tu dziewczyny ktore korzystały ze sponsoringu ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest po prostu prostytucja. Jesteś jakaś dziwna. Dlaczego się innych pytasz czy masz się quriwic z jakimś starym oblesiem. Dla normalnych kobiet to obrzydliwe. Nie mówię, że do sexu konieczne jest małżeńswo, ale miłość i zakochanie powinny być. Inaczej to qurestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5 tys za jedno spotkanie +opłacone koszty to spoko . Nie zastanawiaj się.Wszystkie te święte by wzięły, tylko pewnie im nikt takiej propozycji nie złoży, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie interesuje sie stała prostytucja, tylko jednorazowymi spotkaniami poki sie nie ustabilizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ok. Jak się trafi ktoś z niezłą kasą, to bierz i nie miej skrupułów. Połowa majątków w tym kraju wyrosła na dawaniu d**y, chociaż nie zawsze dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska b
kobieto ceń się! 😠 ja niedawno dostałam 3 tyś za loda 😠 w tym też były koszty przejazdu 😠 z mojej strony łóżka na jego 😠 bo to mój facet 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gąska b dziś kobieto ceń się! zly.gif ja niedawno dostałam 3 tyś za loda zly.gif w tym też były koszty przejazdu zly.gif z mojej strony łóżka na jego zly.gif bo to mój facet zly.gif dobre :) ale nie każdy ma takiego bogatego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chcial aby moja zona sie puszczala nawet gratis. Tak to rozni jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle to miesięcznie płaci się dupodajkom za seks kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mi namiar i zaraz łapię kontakt. Taka kasa choć by dwa dni mnie męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to, że to samo ma się za darmo. I jeszcze sama chce się pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A płaci Ci kasę do ręki, czy przelewem na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytań jest wiele
Ale to jest full opcja, all inclusive, czy dostaniesz dopłaty za anala, orala itp.? Czy to opłata za jeden sztos, za noc, czy za cały weekend/pobyt? Ile razy on będzie chciał/mógł Cię bzyknąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu!, za 1500, to bym dała ze dwa razy, a potem jeszcze trzeci raz, nawet za piątaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 1500 pracuję cały miesiąc, 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Jasne że bym się zgodziła i jeszcze umówiła na następny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×