Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akacyjnadsad

Bardzo ważne kto może niech odpowie

Polecane posty

Gość akacyjnadsad

Dotychczas uprawiałam seks w prezerwatywie. 2 dni pod rząd uprawiałam stosunek niezabezpieczony z chłopakiem (nie było wytrysku). Jednak 3 dnia też poszliśmy na całość. Tym razem z jego penisa wyciekł prejakulat (chwilę potem, jak wyszedł ze mnie). Robiłam to w dni płodne, kilka dni przed moim okresem. Teraz mam miesiączkę, lecz jest bardziej bolesna niż zazwyczaj. Krwawienie jest jak zwykle. Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możliwe, skoro masz miesiączkę to w ciąże zajść nie mogłaś. ;) Ale na drugi raz uważaj. Chociaż za chwilę bez recepty wejdzie EllaOne, wiec w razie czego uratuje CIę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz okres, to jak możesz być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Jest mały procent kobiet, które mimo ciąży dalej regularnie miesiączkują i to nawet wtedy, kiedy już brzuszek robi się widoczny. Na wszelki wypadek zrób test i stanowczo skończ z przerywanymi stosunkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisząca post
Ale to są anomalia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acz zdarzają się i to nie raz na milion, a dużo częściej. Chyba lepiej sprawdzić, tak na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisząca post
tak ale jak skończy się miesiączka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przynajmniej te 2 tygodnie od stosunku, tak dla pewności. Ale nie załamuj się. Najprawdopodobniej wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisząca post
wiem, dzieki za poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni przed okresem są dni niepłodne. Zresztą zawsze możesz sobie to potwierdzić np mikroskopem owulacyjnym. jeśli chcesz uniknąć ciazy powinniście się zawsze zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×