Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość botanka

Boramed Warszawa

Polecane posty

Gość botanka

Dziewczyny, do kogo w Boramedzie warto pójść w 13 tc? Słyszałam o dr Grzybowskim, któraś u niego była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska piłka
Ja chodzę do Boramedu do stomatologa (polecam). Do ginekologa też się mam zamiar zapisać. Dr Grzybowski ma bardzo dobrą opinię wśród pacjentek. Z paroma dziewczynami gadałam, to mówią że ten lekarz jest bardzo w porządku. Sama zdecydujesz, ale Boramed jako przychodnie to polecam z całego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
Dr Grzybowski rewelacyjny lekarz-prowadze u niego drugą ciązę. Odpowiada na wszystkie pytania,tłumaczy,a poza tym jest niezwykle zyczliwy.Jeden z lekarzy powiedzial mi kiedyś o dr Grzybowskim,ze ma "oko"do robienia usg jak zaden inny lekarz.Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan 76
Ja zapisałam siebie i dzieci do tej przychodni. Jak idziemy do pediatry to od razu załatwiam stomatologa i jeśli trzeba to okulistę. To mi bardzo odpowiada. Poza tym to nowoczesne miejsce i robią badania od ręki. Jak trzeba pobrać krew dziecku, to nie musze przychodzić na następny dziń tylko od razu z gabinetu do gabinetu i już po sprawie. opieka medyczna na wysokim poziomie. Podobno na ginekologów też panie nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapewu
To prawda, ja z małym też tam chodzę bo mam szeroki zakres usług w jednym. Natomiast teraz spodziewam się drugiego maluszka i tam idę na usg bo mają nowoczesne 4D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessze
No wlasnie slyszalam o tym,ze maja w Boramedzie fajne mozliwosci i prowadzenie tam ciazy jest ogolnie polecane przez przyszłe Mamuśki:) Rozejrzę się, dzieki za polecenia, bo akurat szukalam opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GussssssAA
Ja tez zaczynam swoja przygode z Boramedem :) i na razie jestem po badaniach i megaaaa dobre wrazenie:) wszystko czyste i bardzo profesjonalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja szukałam ostatnio ginekologa w Wawie i tarfiłam na http://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ Czy któraś z was prowadziła tam ciążę? Z tego co wiem pracuja tam bardzo dobrzy lekarza a sprzęt jest najlepszy. Chciałabym tam prowadzić ciażę bo mój ginekologa odszedł na emeryturę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moofka
ja bardzo zadowolona jestem z Boramedu - klinika przyjazna, miła atmosfera, wykwalifikowani lekarze....bardzo fajnie prowadzili mi ciążę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czessia
Fakt, bardzo dobre i komfortowe miejsce to jest. Ciąże prowadzą bardzo dokładnie i skrupulatnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szomma
Jak dla mnie jest to jeden z lepszych i bardziej przyjaznych gabinetów. W końcu nie zostałam odesłana z kwitkiem, tylko dokładnie i w pełni obsłużona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pittka
i bardzo dobrze! Boramed jest doskonałą kliniką i szczerze mówiąc nie zamieniłabym ginekologa na innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikkana
Też mi się to miejsce bardzo podoba, bardzo dobry personel, miła obsługa no i wogole wysoki standard usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×