Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak miesiaczki

Polecane posty

Gość gość

Mam 18 lat w grudniu ubieglego roku poronilam ( o ciazy dowiedzialam sie juz w 6 tygodniu, w 10 tyg. Dowiedzialam sie ze od 4 tygodni nosze w sobie martwe dziecko....) miesiaczke dostalam miesiac po zabiagu, jak zwykle byla dziwna i nie regularna.w kwietniu mialam kilka razy w miesiacu trwala od 1-4 dni w ciagu kazdego tygodnia , ale od 4 miesiecy nie ma jej wogole. W ciazy nie jestem wiec nie wiem dlaczego nie mam miesiaczki, mam skierowanie na badanie hormonow nie tylko z braku miesiaczki ale tez czestych zawrotow glowy, omdlen itd. Moge dodac ze podczas wspolzycia mam silne bole podbrzusza gdzies w okolicach jajnikow oraz miejsc intymnych ( bole wystepoja od bardzo dawna - ok.roku czasu ) bylam z tym u lekarza ale uslyszalam ze to normalne i minie . Pytanie tylko kiedy ? Razem z partnerem nie wiemy co robic, co to za przyjemnosc gdy podczas stosunku ja " umieram " z bolu a on mysli tylko nad tym czy mnie boli... Nie jestem na diecie ani nie biore zadnych tabletek antykoncepcyjnych czy jakich kolwiek innych, w stresie nie zyje, aktywnosc wizyczna jest tylo co na wf w szkole czy zAlatwianie spraw . Prosze o porade co robic i co jest przyczyna tych wszystkich dolegliwosci bo juz nie da sie z tym wytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobić badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×