Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak miesiączki

Polecane posty

Gość gość

Mam 16 lat i nie miesiaczkuje juz od marca a mamy poczatek sierpnia przed tem moje miesiączki byly w miarę regularne spoznialy sie max do tygodnia na początku marca odbylam stosunek potem zrobilam test ktory wyszedł pozytywny żadnych objawów ciąży nie mam pozatym minął taki czas ze byloby coś widac a mój brzuch jest plaski przytyłam pare kilogramow czasami boli mnie podbrzusze ale co to moze byc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbhvgcgf
To charakterystyczne dla wrzodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdle 16 lat i współżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wrzody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzody w wieku 16 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test pozytywny, brak okresu a ty pytasz co to jest? objawem ciąży jest brak okresu, bóle podbrzusza, przyrost wagi i pozytywny test!! Do lekarza idź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża to nie jest powietrze i to sie czuje jestem na tyle szczupla ze widziałbym ze moje cialo sie zmienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha to jak wytłumaczysz brak okresu i pozytywny test? A ciąże z zaskoczenia to skąd się biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos sobie z was jaja robi a wy to łykacie i tlumaczycie. Nie ma aż tak ograniczonych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie rak to dużo bardziej sensowna opcja! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jesteś w ciąży, dziewczynko.O ile to nie głupia prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuu ludzie pomyślcie trochę ... to na pewno nie żadna ciąża... 5 miesiecy a brzuch nadal plaski jak deska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dziecko..."To" nie zależy od wielkości brzucha! Zdarzają się kobiety, u których ciąży w ogóle nie widać.Jeśli masz test pozytywny plus brak miesiączek, to na 99% jesteś w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bez przesady nikt mi nie powie ze w ciazy mozna moec plaski brzuch bo to jest absolutnie nie możliwe pozatym to sie czuje ruchy itd zwłaszcza jeśli ktoś jest tak chudy wiec jak ma pani takie glupoty gadac skoro nie ma pani pojęcia o tym to lepiej w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to nie ciąża tylko jakaś choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale jakiej ty odpowiedzi szukasz? skoro wykluczasz ciążę to myślisz że co to jest? Liczysz że ktoś cię tu zdiagnozuje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuciłaś linka ze stwierdzeniem że pozytywny tes to nie zawsze ciąża. A więc która z opisanych tam sytuacji jest w twoim przypadku?? 1. wmówiłaś sobie 2 kreskę albo odczytałaś po czasie 2. bierzesz leki?? 3. masz infekcję 4. czy nowotwór? Jak to wyjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjaśnię tego bo nie jestem lekarzem każdy z nas moze tylko przypuszczać i doradzić ale ja osobiście jestem przekonana na 99% ze to nie jest żadna ciąża. Gdybym wiedziala ze to moze byc ciąża od razu udalabym sie do specjalisty ale jak juz mowilam wydaje mi sie ze to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak okresu tak długi czas wymaga konsultacji ginekologicznej. Nie wiem dlaczego wciąż z tym zwlekasz? to nie są żarty -może to być jakaś poważna choroba a ty tyle miesięcy nic z tym nie robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Dziecko.Byłaś kiedykolwiek.w ciąży? Bo ja trzy razy.I nie musiałam nawet zmieniać odzieży na ciążową.Powtarzam.Pozytywny test ciązowy wskazuje raczej na ciążę, niż na cokolwiek innego.A zresztą, księżniczko, skoro jesteś tak pewna, że to nie ciąża, to czemu nie pójdziesz do lekarza z mamusią, czego się tak boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie jest pani sprawa a moja prywatna :) przyszlam tutaj po porade co to moze byc jak nie ciaza a nie po to żeby pani wpierala mi ze to jednak to skoro ja wiem ze to nie jest to i jesli pani nie zna innego stwierdzenia niz "ciaza" to niech pani mi tutaj nie opowiada głupot bo szukam sensownego rozwiazania tego problemu a nie tego zeby ktos mi wmawial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zakładasz że to nie ciąża. Ok twoja sprawa ale co dalej zamierzasz zrobić? Pytałam cię dlaczego nie idziesz do gina to nie odpowiadasz. Zrozum że nikt na forum nie pomoże bo bez badań lekarskich nie da się stwierdzić dlaczego nie masz okresu. Rozumiem że masz blokadę przed taką wizytą, że się boisz albo sie wstydzisz ale to nie jest tak straszne jak ci się wydaje a ponadto tylko lekarz pomoże. Z tego co piszesz nie wynika nic konkretnego. Brak objawów które mogłoby wskazywać jakiś konkretny problem poza ciążą, która odrzucasz. Poczytaj sobie tu: http://www.mamazone.pl/artykuly/mama/zdrowie/dolegliwosci-i-choroby/przyczyny-braku-okresu/ o przyczynach braku okresu. Która opcja jest realna w twoim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×