Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolka12345

Brak okresu, dziwne objawy, co to?

Polecane posty

Gość karolka12345

witam, po raz kolejny na tym forum zostanie poruszony ten temat, ale niestety moja sytuacja jest bardzo dziwna i potrzebuje rad i pomocy :( Od 15dni spóźnia mi sie okres. To już bardzo długo. Ostatni okres dostałam bardzo w termin-28dnia cyklu. Dodam że wtedy byłam już drugi tydzień w pracy w Holandii, tydzień wczesniej brałam antybiotyk DUOMOX. Pracowałam 5 tygodni po 12godzin,to moja pierwsza fizyczna praca. Dieta troszke sie zmieniła, zanim wyjechalam do pracy odżywialam sie bardzo zdrowo, za granica nie było to juz takie proste,jadłam tansze jedzenie,bardziej sztuczne i chemiczne. Później powrót na tydzień do domu i tygodniowe wakacje w Grecji. Teraz co do współżycia. Było tego troche, ale zawsze wg regularnego cyklu w dni niepłodne, zawsze z prezerwatywą, koniecnigdy we mnie.. Zawsze bardzo uważamy i do tej pory było w porządku. Zdarza sie pare razy do roku że okresu nie mam bardzo dlugo ale nigdy nie wiecej jak dwa tygodnie! :/ teraz objawy: wydaje mi sie że od ponad tygodnia piersi nabrzmiałe, jakiś czas jakokres powinien być,leciał biały gęsty śluz.. Później jakaś żółta wydzielina, a od 3 dni piecze i swędzi mnie pochwa. Wczoraj troche mnie bolały jajniki. Bardzo prosze o rade lub opinie czy to moze być ciąża? Nie jestesmy jeszcze na to gotowi a chciałabym obiektywne opinie. Pozdrawam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwy a potem gorące ruchoanko też wpływa na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×