Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoo122

Brak okresu po odstawieniu plastrów EVRA

Polecane posty

Gość karoo122

Cześć, być moze był juz taki temat wiec z góry przepraszam. Pod koniec marca odstawiłam plastry, w kwietniu miałam w terminie 3-dniową miesiączkę. Tak mi sie wydaje że to była miesiączka. Jest koniec maja, a tu nic. Czuje sie tylko taka ociężała i napuchnięta. Dodam , że kocham sie z partnerem bez zabezpieczenia. Robiłam 2 testy lecz wyszły negatywne. Co o tym sądzicie ? Powinnam udać sie do ginekologa czy moze jeszcze poczekać aż wszystko sie ureguluje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro odstawiłaś pod koniec marca a na początku kwietnia miesiączka to to chyba było jeszcze krwawienie z odstawienia a nie miesiączka więc tak naprawdę ta miesiączka nie wróciła wcale po odstawieniu. W zasadzie to już możesz iść do lekarza. Spóźnienia dłuższe niz te 2, 3 tygodnie to juz musi być jakaś poważniejsza przyczyna tego i pewnie trzeba będzie wywoływać okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoo122
O kurczę. Na innych forach niektóre dziewczyny pisza ze nie maja okresu przez 3-4 miesiące od odstawienia anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po odstawieniu plastrów dostałam pierwszy prawdziwy okres po 6 miesiącach dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoo122, jeśli jakiekolwiek objawy Cię niepokoją, udaj się do specjalisty. Dla swojego spokoju. Na pewno wiesz, że stres też wpływa na miesiączkę. Wizyta u ginekologa powinna Cię uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×