Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiwna 11111

ciaza mimo zabezpieczenia ?

Polecane posty

Gość naiwna 11111

Witam od 6 miesiecy stosuje tabletki anty y... reguralnie bez wymiotow biegunek iinnych obnizajacych skutecznosc. Jedynie co to dosc czesto pije sa to 2. 3 piwa lub kilka drinkow co pare dni. Z chlopakoem kocham sie w prezerwatywie nigdy nie pekla pilnujemy tez by sie nie zsunela. Od kilku dni wydelo mi podbrzusze tak mi sie wydaje ale moze byc to kolejna schiza ciazowa. Piersi mnie nie bola za to delikatnie wydziela mi sie z nich plyn jest to efekt tabletek tak pisze w ulotce. Krwawienia z odstawienia mam reguralnie. Czy istnoeje ryzyko ze jestem w ciazy mimo krwawien? Czy przy takim zabezpieczeniu ktos wpadl ? Czyspozywany alkohol mogl oslabic dzialanie tabletek anty i co z opalaniem czy ono oslabia och dzialanie ? Prosze o odp bo troszke sie martwie jestes ogolnie przewrazliwiona na tym punkcie. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% antykoncepcji i każde ruchoanie może kończyć się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje dodatkowo spiralę. WEŹ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieraj albo przyjemność buzi czy posuw ci/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty:) też mam schizo na tym punkcie :P ale ty używasz tabletek ,gumek i masz miesiączkę.Nie ma takiej opcji na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do wzdęć to wina alko..i wątroby lub trzustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strigoica
Ja biorę tabletki ale dodatkowo zabezpieczam się też spiralą. Dzięki temu wiem że nie wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×