Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaga89

co oznacza taki sluz????prosze odpiszcie

Polecane posty

Gość jaga89

dzis mam 27 dzien cyklu za 5 dni powinnam dostac okres.jestem w trakcie staran o dziecko.Pobolewaja mnie jajniki i mam taki mleczny lekko rozciagliwy sluz co on moze oznaczac?????? nigdy wczesniej przed okresem nie mialam takiego sluzu zawsze wtedy mialam suche dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
zawsze na pare dni przed okresem mialam suche dni a teraz taki mleczny i troche sie rozciaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svsdfvvbddeff
zaraz rzygne;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
albo to sluz nieplodny albo jestes w ciazy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniekowa
moze to byc sluz ktory wystepuje na poczatku ciazy skoro starasz sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarunia
ja mialam taki we wczesnej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarunia
jest mozliwe że to objaw ciąży. Jeśli dobrze znasz swój organizm poobserwuj go jęli pojawią się takie objawy jak: ból w podbrzuszu, bolesność i powiększenie piersi, zaznaczenie się otoczki wokół sutków i zmiana jej barwy na ciemniejszą, pojawienie się drobnych naczynek krwionośnych na piersiach, senność, zmęczenie, wahania nastrojów i apetytu, itd. to redzę zrobić test albo udać sie do ginekologa. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz byc w ciazy zrob test i powodzenia :) daj znac na forum czy sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechotka dzidzia
ja miałam i z tego, co wiem, to jest to typowy objaw (nawet lekarz mi to powiedział), tyle tylko, że niektóre kobiety nie zwracają na niego uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały sluz wytepuje tez po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manieczka z nad morza
ja odkąd zobaczyłam 2 kreseczki zaczęłam zwracać uwagę na śluz...i własnie mogę się na \"świeżo\" wypowiedzieć,że we wczesnej ciązy śluz jest biały i bardzo kleisty i jak to ktoś gdzieś wcześniej w tym wątku napisał-jest go duużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka768
z moich wczesnociążowych doświadczeń - mokro jak diabli, już kilka razy zakładałam wkładkę higieniczną bo miałam wrażenie że mi zaraz po nogach popłynie, no i bielizna cały czas mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy fffog
Wiecie co mam podobnie.. dosłownie mam mokro aż się zastanawiam czy to normalne ... w 1 ciąży tak nie miałam .. aż dziwne,poza tym zauważyłam też dziś troszkę śluzu podbarwionego na brązowa z domieszką krwii to normalne? Zaczynam się niepokoić czy wszystko gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
nie wytrzymalam zrobilam test i wyszla 1 krecha:(kupilam najbardziej czuly i dlatego zrobilam go godz temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc, podobie jak inne forumowiczki musze stwierdzic ze podoby sluz ma prawo poawic sie w trakcie ciąży. UWaga! Zaczekaj do daty miesiaczki i jeszcze 2 dni z robieniem testow, po drugie moze to byc sperma twoego aprtnera ktora naturalnie powina zostac usunieta z pochwy w okresie 70-100 godzin.. Po trzecie roznicuj ten rodzaj sluzu ze sluzem grzybiczym- po wprowadzeniu palca do pchwy a palcu zostaje bialo-grudkowa wydzielina. SLuz moze byc obfity lub mierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
kupilam jakiejs firmy clear blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
:(troche mnie ten wynik zalamal.....ale pocieszam sie faktem ze moze jeszcze zbyt wczesna ciaza jest ze zarodek jeszcze sie nie zagniezdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
tylko dlaczego mnie tak dziwnie pobolewa w dole jak bym jakies skorcze miala czasem lewy jajnik zakluje .Bylam w toalecie i przepraszam za doslownosc wlozylam palec wskazujac gleboko do pochwy i jak go wyjelaM TO mialam na palcu lekko kleista wydzieline ale nie grutkowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
moze poprostu znow mi sie nie udalo w tym cyklu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabc
przykro mi ze wyszedl test negatywny ale moze nie wykryl! poczekaj do miesiaczki i ewentualnie wtedy powtorz! Ja trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
abcabcabc......nie dziekuje by nie zapeszyc,trzymaj kciuki jestem taka jakas drazliwa az sie poplakalam jak zobaczylam jedna kreche:(wiem ze zbyt panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEST z moczu nalezy robic 10 dni po zaplodnieniu !!! czyli okolo 13 dni po stosunku, a test z krwi mozna robic juz 2 dni po terminie spodziewane miesiaczki.NIe dolu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabc
strasznie mi przykro, nie placz! bedzie dobrze dobrze zobaczysz! moze rzeczywiscie zrob test z krwi jest bardziej wiarygodny! Zycze Ci abys byla w ciazy i zebt wszytsko sie dobrze ulozylo:) glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
tak jak pisalam powyzej dzis mam 26 dzien cyklu a zaczelam sie kochac od 8 dnia cyklu tak co 3 dni do wystapienia sluzu typowo plodnego potem jeszcze raz kochalam sie 2 dni po zaniknieciu sluzu plodnego.Cykle mam nieregularne ostatni trwal 34 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
abcabcabc.....to milo z Twojej strony i dziekuje za cieple slowa dobrze ze sa jeszcze normalne osoby na tym topkiu ktore ci doradza lub podtrzymaja na duchu a nie tylko jakies wyzwiska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
wiem ze powinnam wyluzowac staram sie byc opanowana....nie chce sobie wkrecac zadnych objawow bo rozczarowania sa okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabc
wiesz latwo powiedziec "wyluzuj" a to siue tak nie da! Rozumiem ze sie denerwujesz i starasz sie nie myslec i to jest ciezkie. ale zobaczysz ze bedziesz miec dzidzie jak nie tym razem (jak sie nie udalo) to drugim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy wczesnej ciązy są takie same jak zbliżającego sie okresu .Wiem , że to trudne ale trzeba poczekać do okresu niestety a potem zrobić test jeśli go nie będzie . Podobno kobieta już po zapłodnieniu ma takie przeczucie że jest w ciąży- ma tak podobno 80% kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga89
abcabcabc.....a Ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×