Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liberte

cytologia czy ktoras z was robiła moze państwowo to badanie?

Polecane posty

Gość liberte

chciałabym wiedziec ile tak mniej wiecej czekałyscie na to badanie, czy zapisywałyscie sie na nie wczesniej i czy mozna je zrobic tylko w swojej przychodni? czy w kazdej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania81
ja robilam w przychodni majacej umowe z NFZ, na wizyte czekam zwykle okolo 2 tygodni, na wyniki badan cos ponad tydzien. Ale nie wiem czy mozna robic w dowolnie wybranej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipi
ja robiłam , czekałąm na badanie tydzien i na wynik tez ,ale to byl mały psrodek ,który miał ,ale uz nie ma podp. umowy z nfz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę tylko do przychodni i lekarz sam pobiera badanie kiedy przychodzi czas, czekam na wynik ze dwa tygodnie. jeśli jest coś co trzeba wyleczyć podleczyć to tylko wtedy czekam. chodzę regularnie do lekarza i regularnie robi badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivka
chodze regularnie do przychodni na FZ, jak jest potrzeba to lekarz robi badanie jak nie masz swojego lekarza to zapisz sie gdzies i tam ci zrobia cytologie na dzien dobry :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivka
a do przychodni mozesz zapisac sie ktorejkolwiek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINA25
JA ROBIE CYTOLOGIE RAZ W ROKU ( W WAKACJE) I IDE BEZ SKIEROWANIA PLACE 20ZL I NA DRUGI DZIEN MAM WYNIKI .CHYBA ZE WCZESNIEJ POJDE DO LEKARZA TO ON DAJE MI SKEIROWANIE ALE PRZEWAZNIE TO PLACE 20 ZL I MAM TO Z GLOWY I NA DRUGI DZIEN SA WYNIKI WIEC DZIWIE SIE ZE WY CZEKACIE OK.2 TYGODNI.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooo
gdzie ta przychodnia ja czekam prawie 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacia
a ja w państwowej czekałam od początku października do grudnia, szkoda słów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Ja w panstwowej czekam na wizyte ok. 2 tygodni, o cytologie gin. sie sama upomniala...a wyniki sa bodajze w ciagu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze regularnie co pół roku na to badanie. Oczywiście państwowo i nic nie płacę. Mój lekarz sam mi mówi kiedy powinnam je zrobić. Przeważnie jest to po okresie. Na wynik czekam dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze regularnie co pół roku na to badanie. Oczywiście państwowo i nic nie płacę. Mój lekarz sam mi mówi kiedy powinnam je zrobić. Przeważnie jest to po okresie. Na wynik czekam dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×