Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wizytówka

Czerwone plamki na penisie-co to jest?

Polecane posty

Mój narzeczony od dwóch dni ma czerwone plamki na żołędzi na napletku, ja natomiast w miejscu intymnym mam jakby podłużne ranki po obu stronach na wargach sromowych okolo 2,5 cm. Wizytę u lekarza mamy dopiero 20. lipca. Czy ktoś wie co to może być? Czytałam w necie, że u mężczyzn większość chorób przenoszonych drogą płciową przechodzi bezobjawowo, jednak to pojawiło się najpierw u niego. Proszę o pomoc, bo bardzo mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArtiXz
hehe no nawet działa ta szalwiowa masc , wyciagnelo mi plamke z ktorej ciagle jakby bezbarwna ropa szla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia-biała
masz grzyba... ehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1802
masc szałwiowa w aptece kosztuje ok. 5zł i jest bez recepty identyczna co ta ktora przedaja na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jesteście mądrzy. Nie wiecie że tak wyglądają objawy kiły ? Bez użycia maści zmiany pierwotne na narządach płciowych i tak by zniknęły ale choroba nadal się rozwija. Trzeba wam podać dożylnie penicylinę. Teraz ludzie stosują taką dziwną filozofię: wygląda zdrowo - zdrowy, wygląda na chorego - chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawiasz seks bez użycia prezerwatywy ? Pojawiło się na twoich narządach płciowych czerwone owrzodzenie lub kilka ? Podejrzewaj że to może być kiła. Zgłoś się do lekarza. Potrzebujesz antybiotyku i to podawanego dożylnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ogólnego porównania podam adresy zdjęć przedstawiających owe zmiany pierwotne kiły: U kobiety: http://www.safersex.co.za/images/syphilis-female.jpg http://www.bio.davidson.edu/people/sosarafova/Assets/Bio307/stdouglass/Assets/female%20primary.gif U mężczyzny: http://www.bio.davidson.edu/people/sosarafova/Assets/Bio307/stdouglass/Assets/male%20primary.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
Najlepsza i najszybsza metoda na pozbycie się tego typu dolegliwości to udanie się do dermatologa. Sam miałem taki problem i wiem że sama maść szałwiowa tu nie wystarczy.Dermatolog przepisze jakąś silniejsza maść i po sprawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas24353
Witam miałem podobny problem ale poradziłem sobie z nim sam...ale najlepiej pójść odrazu do lekaża!! bo mozeto być coś poważnego ja zastosowałem taką metode: Wywar z mniszka lekarskiego do picia: składniki: mniszek lekarski( mlecz) kilka roślin mleczu zagotowac w garnku z woda ok 1l i podgrzewać przez ok 1 godz po czym wypic posłodzone ma to właściwosci oczyszczające Wywar na okład z ziół składniki: babka zwyczajna liście brzozy KORA MŁODEGO DĘBU skrzyp RUMIANEK szczaw KRWAWNIK zioła napisane z duże litery są najważniejsze!!!i powinno być ich najwiecej wszystkie ziołka zagotowac w litrowym garnku i podgrzewać na małym ogniu przez ok 2 godz po czym wylać wywr i wyrzucić zioła... można okładać penisa wacikami namoczonymi wywarem albo przemywac go wywarem... Wywar najlepiej co 3 dni przygotowywać nowy!!! do tego mozna pić wapno a na noc smarować członka maścia rprzeciwgrzybicza dostepna w kazdej aptece wrazie pytan prosze o kontakt na gg 20345300 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glauber
jak ma się te plamki to mam iść do dermatologa czy urologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssysiiaa
Witam. u mojego chłopaka widnieją na żołędziu z 3-4 czerwone kropki ( nie swędzą,nie pieczą, nic nie boli oraz nic się z nich nie sączy) oprócz wyglądu, wszystko jest okej. dwa dni temu byłam u ginekologa oraz miałam wykonywane usg pochwowe, w ten sam dzień kochałam się z swoim chłopakiem. czy jest możliwe że żel który nałożył lekarz i resztki które tam zostały ( nie wytarłam się zbyt dobrze ) mogą świadczyć o reakcji alergicznej ? chłopak także się przyznał że parę dni temu się masturbował. czy możliwe że jest to może od masturbacji lub braku higieny ? muszę dodać ze w dzień kiedy się kochaliśmy doszło do wytrysku i chłopak nie utrzymał higieny przez dwa dni. może to być powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoniofakardo
Witam zauważyłem że od ok 2 tyg mam małe rozstępy przy mosznie i zaczerwienioną nad czlonkiem skórę dodam e skóra jest bardzo sucha, i swędzi. Smaruję go maścią witaminową co łagodzi swędzenie z bdb skutkiem po posmarowaniu mam dobe z głowy a termin do dermatologa to dopiero 22maj2013 Pomóżcie bardzo proszę. Mam stałą partnerkę i nie używamy prezerwatyw ona za żywa tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W razie wątpliwości możecie skorzystać z porady dermatologa online. Np. na stronie http://www.wirtualnydermatolog.pl możecie wysłać zapytanie ze zdjęciem lub skorzystać z przygotowanej porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Czerwony Punkt Film w jakości HD dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Czerwony_Punkt Czerwony Punkt w reżyserii Patryka Vegi to film krótkometrażowy, który powstał jako etiuda promocyjna serwisu VOD Showmax wchodzącego na polski rynek. Produkcja jest historią biznesmana, który otrzymuje niepozorny prezent, którym jest wskaźnik laserowy. Wkrótce okazuje się, że wskaźnik przysporzy bohaterowi wielu problemów. W najnowszym filmie Patryka Vegi występują Ewan McGregor, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×