Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem bezpiecZna?

Polecane posty

Gość gość

Witam Przymuje tabletki antykoncepcyjne vines To moje pierwsze opakowanie W niedziele wspolzylam,partner skończył we mnie Dzis od rana jestem na szkoleniu Nie wiem jak to sie stało ale zapomniałam tych tabletek Bede tutaj do soboty więc razem z dzisiaj pominę 5tabletek W niedzielę zacZynam brać tabletki placebo Czy jestem zabezpieczona czy jest duze ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie ry/piesz to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes zabezpieczona , pominiesz az 5 tabletek i jeszcze sie pytasz czy jestes nadal zabezpieczona , ty chyba masz 14 lat jak mozna byc tak nie odpowiedzialnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twierdzę ze mam w tym czasie uprawiać seks tylko czy ten stosunek jest zabezpieczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest , to chyba powinno byc oczywiste , jak stosunek byl w niedziele a ty juz dzis nie przyjelas tabletki to nie jestes zabezpieczona poniewaz plemniki moga przetrwac w drogach rodnych nawet 3dni i moze dojsc do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci/pa mądrzejsz od głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki mogą przeżyć od 3-5 dni. To ostatni tydzień więc szanse są minimalne. Ale jak nie przyjmujesz tych tabletek to sobie wszystko rozlegulujesz. I albo pójdziesz szybko prywatnie po receptę w miejscu szkolenia albo zrób sobie przerwę i ponow branie anty za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tak glupi jak autorka lepiej niech odpusci sobie branie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś zabezpieczona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie jesteś zabezpieczona! Aż do początku nowego opakowania i przez co najmniej 7 dni w razie współżycia stosuj prezerwatywę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×