Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem w trakcie 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych. Zwykle przyjmuje je około godziny 22. Zapomniałam przyjąć 10 tabletki z opakowania ( wzięłam ją na drugi dzień tj po 13h) dzień przed pominięciem tabletki mąż doszedł we mnie. Od tygodnia pojawiły się plamienia krwi , bóle podbrzusza i silny ból piersi dodam ze stały się twarde a szyjka macicy jest bardzo wysoko ledwo wyczuwalna. Czy to może być ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie test kobito!:-) A ile masz już dzieci że się tak obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 20 lat to byłoby moje pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test swoją drogą , jutro tez jest dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś w ciąży to wypada tylko pogratulować :-) I jeszcze w małżeństwie? Chyba w twojej intencji otworzę sobie zaraz szampana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja odpowiedz wywołała szeroki uśmiech na mojej twarzy :) Chociaż nadal nikt mi nic konkretnego nie odpowiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ja Ci odpowiem.Tak, to może być ciąża.Zapomnienie tabletki zwłaszcza w czasie, gdy normalnie mogłabyś mieć dni płodne (a 10 dzień cyklu jak najbardziej mieści się w tych granicach) może skończyć się ciążą.Pigułki hamują owulację, ale w takim wypadku organizm będzie robił wszystko, żeby jak nakszybciej do niej doprowadzić.Jeśli nie planowaliście dziecka, mąż nie powinien "dochodzić w Tobie"- lecz używać prezerwatywy przez około 7 dni (to jest do 17. pigułki).Mogłaś też zażyć pigułkę "po." Teraz natomiast pozostaje tylko czekać na wynik testu-bo objawy mogą wskazywać zarówno na ciążę, jak i na zaburzenie hormonalne.Test beta-hcg z krwi możesz wykonać już 10 dni po stosunku.Test domowy z moczu-po co najmniej 14 dniach.Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak 100% antykoncepcji .Organizm zdrowej kobiety zawsze chce wydac potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podepnę się do tematu. 18 maja miałam @, 27 maja doszło do pełnego wytrysku. Od kilku dni boli mnie podbrzusze (środa w nocy zaczęło się to dziać ) przeleżałam cały dzień, bulgotanie na przemian z kłuciem i biegunką. Czwartek, piątek to samo. Nic nie jadłam, po czym po powrocie rano z pracy zjadłam kanapki i się zaczął ból, latanie do kibelka i przed nocą w pracy mdłości... które są w dalszym ciągu. w czwartek 8.06 10.06 zrobiłam testy - negatywne (może za wcześnie?). Przedwczoraj w nocy zaczęło się wędrowanie co chwila na siku, a wczoraj po odpoczynku niesamowity ból krzyża, utrzymuje się cały czas. Ledwo chodzę, czuje się jak stara babka z ledwością poruszająca się. W brzuchu czuję cały czas ''coś'' i trochę kłucia, przelewania się, pulsowania, brzuch jest wzdęty ale skóra stała się bardziej napięta, jest inna no i zmęczenie dopada częstsze. Może to na @ dlatego Nie nastawiam się na ciążę, ale proszę o opinie doświadczone kobietki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
10 dc jak najbardziej mieści się w "kalendarzykowym" czasie płodnym, jednakże bez znajomości Twojego cyklu trudno mi coś powiedzieć na pewno.Testy z moczu wychodzą po co najmniej 14 dniach od stosunku, a 21 dni po są już w 100% wiarygodne.Nigdy nie tracę nadziei, że przynajmniej niektóre z Was zaczną wreszcie obserwować swój cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×