Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość111

czy mając infekcje intymną przed okresem robi się sucho?

Polecane posty

Gość gość111

witam chodzi mi o to czy ilość uplawow związanych z infekcja zmniejsza się tak jak zawsze przed okresem robi się sucho, czy może mogę wiązać tą wydzieline z ciążą, a może jedno z drugim nie ma nic wspólnego? z góry dziękuję za odpowiedZi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn masz tą wydzielinę czy nie? u mnie pierwszym objawem ciąży była mleczna wodnista wydzielina-zaczęłam na nią stosować Lactovaginal. Było to jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki.Ale najlepiej zrób test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego, ze zupelnie naturalne i zdrowe sa dwa rodzaje sluzu: tzw.plodny - w czasie owulacji - jak kurze białko, przezroczysty i ciagliwy. tzw.nieplodny - przed i po owulacji - jak budyń, nieprzezroczysty, nieciągliwy. Drugi śluz moze występować, ale nie musi. Oba nie powinny sie laczyc z nieprzyjemnym zapachem, swędzeniem, czy zaczerwienieniem sromu. Reasumując - brak śluzu przed okresem nie jest oznaką choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
u mnie właśnie zawsze przed okresem jakoś dwa dni bylo sucho a teraz kilka dni przed złapała mnie jakas infekcja, a co się z tym wiąże i uplawy, które na początku były serkowate a teraz są już normalne Ale jest ich dość sporo a jestem już jeden dzień po terminie @. dodam że lecze ta infekcje tylko mascia clotrimazolum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
A co do testu to robiłam go w dniu spodziewanej miesiączki czyli wczoraj i wyszedł negatywny,chociaż jak po paru godzinach spojrzałam na niego to była druga bardzo jasna wrecz biała kreseczka , dodam że to było rano a w łazience mam ciemne światło i w sumie jest jakaś możliwość ze mogła się pojawić odrazu a ja jej nie dostrzeglam . wiem ze tym nie powinnam się sugerować bo po takim czasie test juz jest nieważny, ale jestem ciekawa co wy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do ginekologa, pewnie potrzebny jest silniejszy środek na te uplawy. Moze to grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
za półtora tygodnia mam wizytę umowiona, jakoś wytrzymam do tego czasu. w sumie na te infekcje to braliśmy z mężem już parę razy tabletki a to dziadostwo zawsze wraca. Ale mam nadzieję ze Tym raz to przez ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno chwali się,że o zdrowie dbacie razem z mężem a na pewno nie ma się czym chwalić w temacie powracającej infekcji. Leków na rynku do wyboru masz wiele, jako myślę,ze starsza:) kobieta przeszłam już kilka probiotyków podczas infekcji. Tobie ze spokojem mogę polecić dopochwowy Lactovaginal nie zaszkodzi a pomoże na pewno.Drugą rada udzielona już tutaj i popieram ją idz do lekarza lepiej zapobiegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwszymi objawami ciąży były powiększone piersi, na których pojawiły się liczne żyły oraz właśnie wodnisty śluz. Nie wiedziałam wtedy jeszcze że jestem w ciąży również myślałam o infekcji i w aptece polecono mi provag żel, który hamuje rozwój infekcji dzięki obecności między innymi kwasu mlekowego i nadtlenku wodoru. Jest bezpieczny w ciąży dlatego stosowałam go już do rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w szóstym tygodniu ciąży pojawiła się gęsta, mleczna wydzielina, po wizycie u ginekologa dowiedziałam się ze maluszkowi bije już serduszko :) Jeżeli chodzi o infekcje, dopóki nie zaczęłam profilaktycznie stosować probiotyku również często się zdarzały. Obecnie przed wyjściem na basen, po stosunku czy po okresie zakładam invag, kapsułka szybko się rozpuszcza i skutecznie zakwasza pochwę oraz okolice intymne. Od około roku je stosuje i w tym czasie problemów intymnych nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×