Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latek20

czy moge byc w ciąży jeśli miałam normalny okres i sie zabezpieczałam??

Polecane posty

Gość latek20

mam male pytanie. do niedawna glupio sie martwilam ze moge byc w ciazy chociaz zabezpieczalam sie gumka z chlopakiem i nie doszedł on we mnie po chwili zrobilismy to 2 raz w 2 gumce ale balam sie czy resztki spermy z 1 stosunku nie moglyby sie dostac we mnie! pozniej dostałam okres dzien przed terminem ( nie mam regularnego) i mialam normalny okres, ale przeczytalam na tym forum ze nawet jak dostane okres to moge byc w ciazy! jak to mozliwe??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
ciazowy okres jest duzo slabszy i ciemny bez jasnej krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek20
tzn ze duzo rozni sie od normalnego tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek20
ja mialam nawet obfity i był praktycznie taki sam jak normalny okres nie zauwazylam zadnych dziwnych zmian. Przed okresem nawet mialam bole miesiaczkowe wiec moge przestac sie martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie glupoty latek20
tyle lat a taka glupiutka oj oj dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek20
co według ciebie jest glupie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
nie musisz sie martwic TYM RAZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek20
masz glupio pisac to wcale nie pisz! nie interesuje cie to to nie czytaj ja chcialam porady a nie glupiego komentarza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek20
dzieki PASS dobrze wiedziec ze sa tu tez normalni ludzie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty nie wiesz ze...
.... mozna byc w ciazy i miec okres nawet do 3 miesiaca? :) skoro uprawiasz seks to chyba jestes pogodzona z ewentualnymi konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek20
ale z tego co wiem to nie jest juz okres a plamienie.... i jestem pogodzona z konsekwencjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora
dokładnie,zresztą to sporadyczne przypadki a Twoje zabezpieczenie wydaje mi się wystarczające.A na drugi raz,żeby zmartwienia nie było radze przed powtórką wskoczyć pod prysznic i będzie z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pass
tak trzymaj Latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalam ze wiele
kobiet mialo okres normalny do 3 miesiaca i stad ie wiedzialy ze sa w ciazy, bo okres byl normalny. Moj gin mowil ze takie przypadki sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukuleczka kuka
Eh, dziewczyno, czasami odnoszę wrażenie że dziewczyny zadające pytania takie i podobne do pytania autorki, podświadomie chcą zajść w ciążę i tego "niepokalanego" poczęcia dopatrują się za każdym razem, a później - też może podświadomie - chcą potwierdzenia swojej, skąd innąd , niemożliwej tezy, że owszem - mimo wszystko jesteś w ciąży. Jeśli to ma przynieść Ci ulgę to owszem - możesz być w ciąży:P PS. Poczytaj trochę, nawet w bibliotece są na temat rozmnażania różne mądre i pouczające książki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al1234
ja kochalam sie z facetem 7 dnia cyklu byl to stosunek przerwany .... potem okres dostalam 32 dnia cyklu trwal 7 dni z tymze I 2 dni to plamienia a 5 dni dosc obfitego krwawienia ....... jestem w 22 dniu kolejnego cyklu i nadal mam troche sluzu czekam na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
co wy tu pieprzycie i jeszcze ginekologow to mieszacie, okres to wydzielanie krwi w bardzo malej ilosci i tego co wysciela macice, jesli mialas normalny okres to niemozliwe jest bys byla w ciazy bo jajeczko nie mialoby sie gdzie zagniezdzic. A gadanie w stylu ze mozna miec jeszcze trzy miesiace okres to takie brednie, napisane z mysla zeby kogos przestraszyc. Krwawienia w ciazy nie mozna nazwac okresem tylko brudzenie co najwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
o jeszcze ta genialna ---> czy ty wiesz, a czy ty wiesz pania madralinska ze jak sie uzywa gumek to sie chyba nie mysli o ciazy. Jesli dla ciebie seks to tylko niebezpieczna zabawa, ktorej konsekwencja moze byc ciaza, to gartuluje, dla niektorych to takze okazanie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka80
ło matko jedyna --> widac malo wiesz a jesli malo wiesz to lepiej nic nie pisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko jedyna
kukla widac ze masz wiele do powiedzenia---> a jak masz tak wile do powiedzenia to mów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka80
Juz powiedzialam wyzej. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al1234
i komu mam wierzyc ??????? ile teori tyle roznych opinii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka80
To co napisalam zdarza sie niezwykle rzadko. musialabys miec niezlego pecha. Nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam miesiaczke trzy dni i wlasnie taka blada i malo obfita a zazwyczaj trwa po piec dni i jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mozesz byc w ciazy ale zeby sie upewnic kup w aptece test ciazowy i zrob i idz do ginekologa zeby ulewnil czy jestes w ciazy czy nie ale spokojnie bedzie dobrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martw się . to naprawdę mało prawdopodobne. ja tez tak miałam. może po prostu po okresie test ciążowy dla własnego spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość52
Hej uprawialam sex z swoim chlopakiem po 16 dniach od tego dostalam normanego okresku mielismy gumke odrazu po stosunku zaczelam sie zle czuc i tak ciagnie sie od 3 tygodni bylam u lekrza i powiedzial ze to angina dal antybiotyk i wszystko przeszlo oprocz goraczki czy jestem w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777777
Hej kochalam sie ze swoim chlopakiem 3 tygodnie temu po 16 dniachod stosunku dostalam okres normalny w tym samym dni co mialam dostac lecz na drugi dzien po stosunku zaczelam sie zle czuc bole glowy ospalosc i tak 3 tygodnie doszedl jeszcze bol gardla i kaszel bylam u lekarza powiedzial ze to angina i dal antybiotyk wszystko przeszlo oprocz goraczki czy jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 243

Hej wszystkim. Chce sie was poradzic może ktoś miał podobnie jak ja? Kochałam sie z mężem w 21 dniu po miesiączce(dostałam 09.11) 3 dni z rzędu. Był to stosunek przerywany. Niby dostałam miesiączke w grudniu (11.12) spóźniła sie 2 dni. W pierwszym dniu wypadł na podpaskę kawałek "mięska", drugi dzień dość obfite krwawienie, potem dzień przerwy i brązowe upławy w sumie już 6 dzień.  Od dziś źle sie czuje, nie wiem czy to ze strachu przed ciążą mam jakieś urojenia. Prosze pomóżcie mi to wyjaśnić czy możliwe ze jestem w ciąży a to nie był okres tylko krwawienie we wczesnej ciąży. Naczytałam sie juz tyle ze poprostu zaraz zwariuje. Dodam ze cykle mam regularne co 30-31 dni ale borykam sie z częstymi stanami zapalnymi i nie wiem kiedy mam dni płodne. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×