Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mogę skrócić przerwę między brakiem tabletek anty?

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj jestem w 4 dniu przerwy między brakiem tabletek anty. Dostałam dzisiaj okres o czy mogę w tym dniu wziąść tabletkę ? Czy mój organizm nie potraktuje tego jako pominięcie 3 tabletek albo dopiero rozpoczęcie brania tabletek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz. zreszta ostatnio lekarka mi powiedziala, ze mam brac tabletki 3 miesiace pod rzad, bez zadnej przerwy, potem zrobic 4 dni przerwy i znowu 3 miesiace. takie skoki hormonow po 3 tygodniach nie sa zdrowsze wcale niz 3 miesiace brania hormonow non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy okres skończy mi się wtedy szybciej lub będzie bardziej skąpy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie więcej dni na ry/panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest okres!!! To krwawienie z odstawienia! Typowe jest, ze zaczyna się w czasie przerwy. Miesiączka faktyczna wróciłabym dopiero za kolejne 28(lub wiecej, bo zdarzają się wahania) dni od czasu odstawienia pigułek! Jessssssssu.... Czytajcie ulotki! Autorko- jesli boisz sie o zabezpieczenie, to wiedz, że w czasie 7-dnowej przerwy rowniez jestes zabezpieczona, o ile potem zaczniesz kolejne opakowanie. A przerwę mozesz skrócić, tylko w tym wypadku - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze w czasie 7 dniowej przerwy jestem zabezpieczona, nie tego dotyczyło moje pytanie... widocznie mam powód dla którego chce skrócić tą przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos wspomnial wczesniej, to nie jest okres. a plamienia moga wystapic nawet kiedy skrocisz przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego sobie miesiaczki nie przyspieszylas, skoro ci zalezy na krotszym krwawieniu? Wystarczy nie brac ostatnich 2-3 pigul. A dlugosc krwawienia bedziesz miec i tak, taka jak masz miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie wezmie 2-3 pigul, to nastepne musi wziac o te 2-3 dni szybciej. bezsensownie szafujac hormonami przesuwasz tylko te dni bez krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz, chociaż ja tego nie praktykowałam nigdy, wolałam zjeść 2 opakowanie pod rząd, a w przypadku jeśli mamy pigułki placebo czyli system 24+4, to pominęłam pigułki placebo i zaczęłam nowe opakowanie, bo akurat miałam ważny wyjazd rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Przerwę zawsze można skrócić.Nie należy jej tylko wydłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×