Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karu2615

Czy mogę wykluczyć ciążę ?

Polecane posty

Gość Karu2615

Hej,czy jeżeli po wzięciu tabletki (Ellaone) po jakichś 19godzinach od stosunku -z tego co obliczałam owulacja nie było ,lecz nie jestem pewna na 100% i dzień później dostałam normalnego okresu(trwał tyle ile powinien ) z tym że wystąpił o 3 dni wcześniej mogę być w ciąży ? Towarzyszyły mi niektóre z objawów opisanych na ulotce. Boje się i Proszę o pomoc :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąży nigdy nie mozna wykluczyć, zdarza się również przy antykoncepcji. Jednak skoro krwawiłaś - ja bym się nie martwiła, w końcu to objaw braku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karu2615
A jak myślisz,mogłabym pomylić okres z krwawieniem po tabletce ? Czytałam ze ona powoduje krwawienie lecz tylko przez 1-2 dni i jest bardzo skąpe.W moim przypadku niczym nie różniło się od miesiączki i trwało 7 dni(tyle co zwykle )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro niczym się nie różniło od Twoich zwyczajnych okresów - to pewnie było to. Pomylić dzień krwawienia a 7 dni.. stawiam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karu2615
Dziękuj***ardzo mi pomogłaś ! Jednak dopóki nie zrobię testu nie będę spokojna na 100% ale trochę mi ulżyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś być spokojna jeśli chodzi o ciążę, skoro wzięłaś tabletkę po. By uniknąć w przyszłości takiej sytuacji współżyjcie tylko w dni niepłodne. Mam nadzieję, że wiesz jak je wyznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karu2615
Szczerze mówiąc nigdy ich nie wyznaczalam. Ale chętnie się tego nauczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to trudne, a jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości zawsze możesz sięgnąć po testy lh czy mikroskop owulacyjny. Z własnego doświadczenia mogę polecić Afrodytę na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że możesz być spokojna, naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×