Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolllaa

CZY SCHUDŁYŚCIE PO ODSTAWIENIU TABLETEK ANTY ????

Polecane posty

Gość oolllaa

Czy któraś z was po odstawieniu tabletek anty schudła??Ile??Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak
schudlam tylam delikatnie po troszeczku w trakcie brania i przybylo mi sporo kilogramkow po pol roku od odstawienia tabletek zaczelam chudnac tez tak wolniutko ale juz jest fajnie a licze ze jeszcze troszke zrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolllaa
U mnie to wygląda tak : biorę tabletki już 5 lat, w ciągu których przytyłam 8 kg. Od jakiegoś czasu strasznie mnie bolą łydki i mój ginekolog stwierdził ze chyba muszę zrobić przerwę w ich braniu.Ja sama też sie od jakiegos czasu nad tym zastanawiałam, ciekawi mnie to czy jak odstawię tabletki schudnę, cieszyłabym się jakby mó apetyt trochę przystopował.No ale to się okażę wkr.ótce.Piszcie dziewczyny jak to było z wami.pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taro
Zażywałam prawie 10 lat i nie przytyłam przez to ani kilograma. Jak odstawiłam to przez pierwsze trzy miesiące przybyło mi ze trzy kilo ale jak burza hormonów się skończyła to wróciłam do swojej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuttifruti
probowalam juz 5 roznych tabletek i po kazdych tyje.gdy je odstawiam od razu waga wraca do normy.juz chyba nigdy nie tkne tabsow.przez nie ma paskudny celulit ktory niestety nie znika wraz z odstawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolllaa
Ja dzisjaj biorę ostatnią tabletke , zobaczę co sie ze mną bedziedziało, mam nadzieję że nie przytyje na 9 m-cy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie bralyscie tabletki
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzłudzeń
Ja brałam tabletki przez 10 lat. Po odstawieniu (nie biore już rok czasu) nie schudłam ani grama. Jedyna różnica jest taka że okres z pięciodniowego skrócił mi sie na trzydniowy, z czego bardzo się cieszę. Ale na wagę odstawienie tabletek antykoncepcyjnych nie ma żadnego wpływu. Niestety, też miałam nadzieję, że schudnę parę kilo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzłudzeń
brałam MARVELON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala kicia
Po Cilest schudlam 3 kilo w ciagu 20 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekka
a ja po odstawieniu przytylam!!! :( nigdy nie mialam problemow z waga, nawet jak bralam tabsy przez 4 lata, ale mialam ich juz dosc i odstawilam, od 1,5 miesiaca nie biore tabsow i prytylam kilka kilo :( a czuje sie w sumie bardzo "otyla", taka "spuchnieta - brzuch mi sie powiekszyl, w udach tez przybylo a wcale nie jem wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka00
Ja gdy zaczęłam brać pigułki przytyłam dwa kg. ale zmieniłam też tryb życia na bardziej siedzący, więc to może nie za sprawą pogułek. Po odsawieniu nie zrzuciłam wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka03
u mnie sprawa ma się trochę inaczej, własnie gdy zaczęłam brać piguły to schudłam. Biorę yasminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcza
Ja właśnie po odstawieniu pigulek przytylam 5 kilo...Bralam rozne przez 4 lata, najpierw Diane, potem Novinet, Regulon i w koncu Cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfksjhfkjh
ja dopiero zaczynam brac Diane 35 i mam obawy strszne ze od nich przytyje,buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami6
ja tez odstawilam tydzien temu i czuje sie gorzej,jestem ciagle zdenerwowana mam biegunki i bole brzucha jak na okres ale okresu niema.mialam nadzieje ze bedzie lepiej jak odstawie a jest gorzej chyba wruce do tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam - zapraszam
do wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralam tabsyy
tylko 1 miesiac-nie pamietam jakie?to bylo 5 lat temu!! Po odstawieniu schudlam 6 kg-choc pewnie to nie zasluga tabsow,ale cellulit jaki dostalam nie zniknla do dzis mimo ze uprawiam regularnie sport..ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upstream
Witam, mam do Was pytanie- od razu jednak zaznaczam, że wiem, że każda z nas inaczej reaguje na tabletki. Mimo to może któraś z Was tak miała...jednocześnie z rozpoczęciem brania tabletek zaczełam się odchudzać i dużo ćwiczyłam. Schudłam, ale wciąż mam wrażenie, że to za mało jak na to, ile wysiłku i determinacji w to wkładam, podejrzewam, że to tabletki jakby hamują spadek wagi. Czy może miałyście podobny problem i jeśli tak to czy po odstawieniu tabletek waga spadnie o te kilogramy, które właśnie zostały powstrzymane przez hormony? Proszę o odpowiedź, jeśli macie z tym jakieś doświadczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinium07
jest w tym trochę prawdy że biorąc tabletki zatrzymujemy wodę w organizmie i to chyba przez to jestesmy takie "opuchnięte"....ja brałam tabsy 10 lat non stop, co dwa miesiące odczekiwałam te 7 dni na okres, brałam Harmonet, Mercilon i Syndi 35, w trakcie brania pigułek nie przytylam ale zawsze bardzo puchly mi nogi i miewalam bóle na dole pleców i w okolicach podbrzusza no ale nie chciałam zrezygnowac z tabletek bo to taka wygoda miec okres raz na 2 miesiące:) teraz dopiero dotarło do mnie że robie sobie krzywde gdy lekarka na badaniu USG powiedziała mi że nie może znalezc moich jajnikow, bo jeśli one nie pracują to poprostu zanikają a oprocz tego walczę już od paru lat z cholernie potężną migreną, więc 27. kwietnia 2012r, odstawiłam tabsy....schudłam 4,5 kilo od zaraz:)nie czuję sie już taka opuchnięta choc pierwsze dni po odstawieniu były masakryczne, myślałam że wszystko mi wypadnie na zewnatrz, czułam ogromny nacisk na macice:( dochodzę powoli do siebie i czuję się coraz lepiej ale nie mam w ogóle apetytu, myślę że to też minie:) JEŻELI MAM WYPOWIEDZIEC SIĘ W KWESTII"BRAC CZY NIE BRAC?", TO ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!! KOBIETY MACIE TYLKO JEDNO ŻYCIE! NIE ZADAWAJCIE TAKICH TORTUR SWOIM ORGANIZMOM! SĄ INNE METODY ANTYKONCEPCJI, MNIEJ INWAZYJNE I TAKIE WŁAŚNIE POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Diane i waga ani drgnęła, ale gdy tylko przerzuciłam się na Atywię przytyłam wciągu niecałych m-cy około 5 kilo. I naprawdę nie zmieniłam nawyków żywieniowych (nie zmieniłam ich przez 5 lat). Sama p. doktor powiedziała mi, że teraz mam je odstawić i zobaczymy co będzie. Mam nadzieję, że "coś będzie", bo większość wagi od zawsze szła mi w biust i już mam cholerne problemy ze znalezieniem odpowiedniego stanika, który nie kosztowałby 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 38
Witam , ja biorę Marvelon 11 lat i od roku zaczęłam tyć... zaczęłam chodzić na siłownię , ćwiczyłam w domu, a waga nawet nie drgnęła. Zdecydowałam sie na założenie spirali ( 15 lutego) , sama jestem ciekawa czy zacznę chudnąć. Moja ginekolog powiedziała , że spirala jest o 90% mniej inwazyjna niż tabletki. Mam nadzieję , że ćwiczenia będą bardziej skuteczne i w końcu schudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja przyjaciolka brala tabletki przez ponad 2 lata, po zaprzestaniu przytyla w sumie 19 kilo. Wszystkie inne przyczyny tycia zostaly wylkuczone- miala mnostwo badan- poziom hormonow tarczycy itd. Lekarze stwierdzili ze rozregulowala sobie organizm :/ Teraz od ponad roku ma diety, zero slodyczy, silownia 3 razy w tyg i ogolnie mega zdrowy tryb zycia pod opieka dietetyka- niestety waga ani drgnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaa87
ja sporo schudłam podczas brania Yasminelle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×