Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolllaa

CZY SCHUDŁYŚCIE PO ODSTAWIENIU TABLETEK ANTY ????

Polecane posty

Gość senna1223
Może opowiem wam swoją historię, może komuś to pomoże, a jak nie to przynajmniej ktoś to może przeczyta. Od 16 roku zycia brałam Cilest. Oczywiście przytyłam w tamtym okresie, ale Moja waga zatrzymała się na około 70 kg. Zażywałam je przez długie lata, aż w zeszlym roku wycofano Cilest z obiegu. W między czasie moja waga spadła, tak gdzieś po 3 latach zażywania Ciletu i ważyłam 63 kg. Kiedy skończył się ostatni blaster i skończyła miesiączka to waga zaczęła spadać , zatrzymała się na 58 kg. Dodam, że schudłam tyle w ciągu 2 miesięcy. Nigdy nie ćwiczyłam, ani nie miałam diety . Jadłam codziennie chipsy, albo paluszki i inne świństwa. 3 -4 miesiące byłam bez hormonów i nie miałam za ten czas miesiączki, ale przez małą wagę zaczęłam szybko słabnąć i źle sie czuć. ( mam 170 cm wzrostu) . Postanowiłam iść z powrotem do ginekologa, przepisal mi Microgynom 21 , więc od 6 miesięcy zażywam właśnie jego..W ciągu tego pół roku z 58 kg podskoczyło z powrotem do 70! Teraz też jestem przerażona. Miałam kupioną sukienkę na wesele w rozmiarze 36 i mogę tylko na nią popatrzeć. Ehh...Dodam , że nie objadam się już chipsami etc, mając nadzieję, że to jakoś by pomogło. Tydzień temu się ważyłam i miałam 71, teraz spadło znowu do 69/70. Źle się z tym czuje i dokończe opakowanie i odstawie je, a potem po prostu jak będzie trzeba to pójdę do gina po leki nowej generacji, może po nich tak nie przytyje. Współczuje wam wszystkim które się źle czujecie ze swoją wagą.Przezywam to samo. Mam teraz 24 lata i źle się czuje z tymi 70 kg . W nic się nie mieszczę prawie w ogóle. Tragedia . Wole aby ubrania na mnie wisiały niż były opięte i źle się mam w nich czuć. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monroe_20
Dziewczyny! Jeżeli nie macie zalecenia od lekarza ginekologa brania anty nigdy nawet nie próbujcie. Dwa lata.... Yasminne, Daylette i na końcu Nayara - po tym przeżyłam istny koszmar...nogi jak pączki, napuchnięte, galaretowane pełne wody, brzuch 5 miesiąc, waga z 63 do 68. Brałam z powodu bolesnych miesiączek. Poprawa była, piękna cera, ale byłam bardzo nerwowa, na filmach płakałam... Pewnego dnia postanowiłam rzucić to wszystko kosztem bólu... Antykoncepcji nie biorę 50 dzień. Niestety waga wzrasta, brzuch jak piłka. NA PRAWDĘ nikomu tego nie polecam, nie bierzcie tego świństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 28
Ja przez trzy lata brałam naraya potem na niecały rok przeszłam na Sitadrelle od miesiąca nie biorę. Po odstawieniu przez dwa tygodnie okropnie bolał mnie brzuch, ale dowiedziałam się, że to normalne. Tydzień przed okresem brzuch przestał boleć. Teraz mam okres i też nie boli na szczęście. Co do wagi...po ciąży zostało mi do zrzucenia około 6 kg. Przez te prawie cztery lata nie mogłam w ogóle zbić wagi...myślałam, że może to wina tabletek, okazało się jednak, że to niedoczynność tarczycy. Po odstawieniu tabletek od miesiąca bardzo przychamował mi apetyt. Już nie jestem ciągle głodna no i czuję się lżejsza no i waga narazie dwa kilo w dół bez wysiłku, bo niestety nie mogę przeciążać się ćwiczeniami ze względu na kręgosłup. Jeszcze jedna uwaga bo jestem raczej osobą szczupłą, a mówią, że szczupłej osobie trudniej zbić wagę niż otyłej. Więc i może tutaj szukajcie przyczyn. Na szczęście nie mam cellulitu po tabletkach, dlatego na temat tego się nie wypowiem, ale słyszałam, że ponoć masowanie ud dobrze na to wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurietta
Brałam tabletki jakieś 5 lat. Moja waga w tym czasie wzrosła o jakieś 7kg. Pół roku przed odstawieniem tabletek miałam dietę po której schudłam jakieś 4kg i ta wagę utrzymywalam. bałam się ze po odstawieniu kilogramy wrócą ale nie biorę pół roku a kilogramy delikatnie lecą w dół więc w sumie już wróciłam do wagi sprzed brania tabletek. Jedyny minus to trochę gorsza cera bo nawet miesiaczki nie sa już takie bolesne jak przed tabletkami. Więc ja jestem zadowolona. Powoli zbieram się jednak na dziewieciomiesieczne tycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Przy braniu Diane-35 przytyłam 20 kg w ciągu 2 lat, udało mi się potem zrzucić około połowy z tego, dzięki ćwiczeniom i ograniczeniu jedzenia.Kiedy brałam te pigułki (w celach terapeutycznych) miałam apetyt wyłącznie na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest to tak dziewczyny,że jak zaczynacie brać pigułki anty , to ograniczacie ruch do minimum, troszkę leniuchujecie i podjadacie ? Ja odkąd zaczęłam brać pigułki, prowadzę zdrowy tryb życia, biegam ćwiczę i schudłam, a biorę Vines i jest wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deoria
No właśnie ja też się nad tym zastanawiałam, bo odkąd ja biorę tabletki chyba nawet trochę schudłam. Czuję się lepiej, poprawiła mi się cera - ważne jest po prostu to, żeby tabletki były przepisane przez lekarza, dobrze dobrane, wtedy nie ma skutków ubocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millutka21
Ja schudłam jak zaczęłam brać. Widać mi podpasowały. Jestem na vibinie mini. Zresztą cera też lepsza i czuję się ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartulka
przede wszystkim na dobrze dobranej antykoncpecji nie powinniśmy odnotować żadnych wachań wagi, ale to musi być dobrze dobrana antykoncepcja, którą dobierze ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zztopa
Mój ginekolog mówi, ze od tabletek się nie tyje, tyje się od jedzenia. Po pigułkach może się zatrzymywać woda, ale jeśli to nie mija to najlepiej je zmienić, bo są źle dobrane. Ja mam obecnie elin i nic podobnego mi się nie zdarzyło, zadnych wahań wagi. Fakt, że przez pierwsze dni włączył mi się odkurzacz, ale szybko go opanowałam. Teraz nie odczuwam już żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po odstawieniu chudne. Najpierw brałam rok novynette - po nich bardzo szybko przytylam! Ale po odstawieniu waga spadła. Miałam roczną przerwę a potem brałam 5 lat lesinnelle. Waga powoli zaczęła rosnąć. Po odstawieniu znowu spadła. Miesiączki wracały regularne. Teraz mam słabsze, krotsze i mniej bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Przytylam ponad15kg w ciagu półtora roku po odstawieniu kontraceptu,bralam6lat,zaluje,zle sie czulam,bylam rozdrazniona,a po odstawieniu tych pigulek tylam doslownie w oczach,nie bierzcie tego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka
Dnia 14.01.2014 o 18:57, Gość gość napisał:

moja przyjaciolka brala tabletki przez ponad 2 lata, po zaprzestaniu przytyla w sumie 19 kilo. Wszystkie inne przyczyny tycia zostaly wylkuczone- miala mnostwo badan- poziom hormonow tarczycy itd. Lekarze stwierdzili ze rozregulowala sobie organizm 😕 Teraz od ponad roku ma diety, zero slodyczy, silownia 3 razy w tyg i ogolnie mega zdrowy tryb zycia pod opieka dietetyka- niestety waga ani drgnie 😞

przestań wszystkich straszyć i głupoty wygadywać, bo to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×