Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie Zawsze miałam regularny okres a teraz spoznia Mi się 10 dzień. Uprawialam sex w dni płodne w okolicach owulacji. Robiłam test dwa dni temu wieczorem ale z wymuszanego moczu, nie mogłam się powstrzymać i wymuszalam sikanie i z tych paru kropel które poleciały zrobiłam test :-P . Czy może to mieć wpływ na negatywny wynik testu? Może być jeszcze jakaś szansa że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórz test jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjoanna
Ja staralam sie prawie rok :) w jednym miesiacu sobie odpuscilam i potem spoznial mi sie okres. Po 2 dniach zrobilam test lecz negatywny. Stwierdzilam ze cos sie zablokowalo i czekalam :) na beta hcg zdecydowalam sie w 10dzien bez okresu i wynik 56,6 bylam wniebowzieta :) ale jakim cudem skoro wspolzylam aby max 3 razy? Owulacja opozniona dlatego test po okresie pokazal aby jedna kreske. Druga ale bardzo slaba zobaczylam ok 14 dnia bez okresu :) dzis jestem w 18 tyg ciazy i czekam na kopniaki :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje! niestety dostałam okres :-( będziemy starać się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może owulacja Ci się przesunęła, stąd spóźniony okres. Takie anomalie łatwo możesz wychwycić przy pomocy testera na ślinę np Afrodyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślinę? pierwsze słyszę. Aczkolwiek bardzo mnie to zainteresowało. Czy któraś z was jeszcze z niego korzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×