Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaxi85

Czy to możliwe??

Polecane posty

Gość zaxi85

Mianowicie jest sprawa tego typu: Nigdy z moją dziewczyną się nie kochaliśmy tak całkiem tzn. bez penetracji, ale za to bardzo częso się "bawimy" w dość śmieszny sposób i nasze narządy się stykają. I teraz przechodzimy do problemu więc mojej dziewczynie okres się spóźnia już trzeci tydzień. martwię się bo mówi że nigdy jej się nie spóźniał. Chciałem zapytać czy możliwe jest aby zaszła w ciążę bez prawdziwego stosunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Nie no błagam niech ktoś odpisze bo mnie nerwy żywcem zjedzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest mozliwe
bedziesz ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Nie no extra!! nie dobijajcie mnie proszę!! Czy to pewne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiścieże
możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to moziwe
nie wiem czemu sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ....
zrobi test ciążowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Dobra dzięki wielkie za "poprawienie" humoru :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Ale chciałem jeszcze zauważyć że nigdy nie kończyłem!! A czy to zmienia choć trochę postać rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
co mieli Ci powiedziec? nie martw sie? robicie tak dalej? czy 85 to Twoj rocznik? osoby w Twoim wieku powinny sie znac na antykoncepcji i wiedziec jak moze dojsc do zaplodnienia... rece opadaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
re PF :Na antykoncepcji wporządku się trochę znam ale raczej nie używam bo nie dochodzi do stosunku z penetracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas duzego podniecenia z Twojego \"narzadu\" wydziela sie substancja ktora rownież zaiera plemniki bez paniki, nie ma co sie przedwczesnie denerwowac, polecam test ciazowy i ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
re PF: póki co narazie nie robimy... za duży stres jak dla mnie. tak 85 to mój rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777
zrobcie test ciazowy stres opadnie i twoja dziewczyna dostanie okresu napewno za duzo o tym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
re 7777: Ona się tym akurat najmniej przejmuje uważa że to nie możliwe. Tylko ja się obawiam że jednak coś z tego może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobcie test. Niestety to jest mozliwe. Takie przypadki sie zdazaja. uwierz nam starym wyjadaczom:D P.S. Nie dziekuj nam za \"poprawienie\" humoru, bo chciales uczciwej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest mozliwe, ale takie przypadki sa bardzo rzadkie a zwlaszcza ze nie doszlo do wytrysku, moze twoja dziewczyna ma jakies stresy albo wyjazd albo cos innego co opuznilo okres.poczekajcie jeszcze troche i pomyslcie pozytywnie a jesli za pare dni nie pojawi sie okres to wtedy zrobcie test ciazowy i nastepnie pojdz z dziewczyna do ginekologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
No oki dzięki za uczciwe odpowiedzi! Test już kupiłem teraz go trzeba zrobić. A co do tego stresu to faktycznie ma teraz trochę egzaminów i sprawdzianów ale to raczej nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
okres ma to do siebie ze czasami sie opoznia i nie musi byc to odrazu ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkaa
daj znac jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Oki jutro wam powiem czy będę tatusiem czy jeszcze nie (mam nadzieję że nie :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietylka
nie tylko mozliwe, ale bardzo prawdopodobne, i częste te plemniki naprawde w sluzie zręczne są i wiedzą co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Noi jeszcze tylko kilka godzin i rozwieją się moje wątpliwości... Się zobaczy... najwyżej zasilę grono dumnych tatusiów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Nio i wszystko jasne!! Tatusiem jeszcze nie będę! Jak się cieszę! Od dziś celibat jak nic :-) już widzę jak mi się to uda no ale... dzięki za wsparcie i pozdrawiam. Jeszcze pewnie tu wstąpię nieraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Nom ja też się cieszę :-) Nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie przyszły tatuś
nawet facet nie wiesz jak ci zazdroszcze... ja sie dowiem jutro co bedzie z moim ojcostwem... oby tylko nie teraz... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxi85
Głowa do góry nawet jeśli to usłyszałem kiedyś mądre słowa: "To nie zabójstwo i za to nie wsadzają do więzienia... Trzeba myśleć o tym jak o czymś pięknym bo nie ma nic piękniejszego niż narodziny własnego Dziecka..." Pozdrawiam. Niedługo i na mnie przyjdzie kolej :-) ale oby nie za szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×