Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asica..

czy to normalne??

Polecane posty

biore tabletki antykoncepcyjne juz ladnych pare lat...zdarzalo mi sie nie robic przerwy 7-dniowej celem przesuniecia okresu... Teraz tez nie zrobilam i od kilku dni plamie. Gdyby to trwalo 2dni pewnie nie przejelabym sie bo nwet na ulotce jest napisane ze moze cos takiego wystapic...ale to juz kilka dni...Nigdy mi sie to nie przytrafilo..powinnam zrobic przerwe czy zakończyc opakowanie (pozostalo 9tabletek do konca drugiego opakowania)?do lekarza i tak mam zamiar isc ale teraz nie mam wyjscia przez pare dni i prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi raz zdarzylo sie nie zrobic przerwy i konsekwensja tego bylo ze gdy pozostalo mi 7 tabletek do konca wystapilo u mnie plamienie, ktore w sumie potem z okresem trwalo troche ponad 2 tygodnie, tym sie nie martw, jednak napisz jakie bierzesz tabletki, jesli takie co maja niska zawartosc to w sumie nie powinno nic wiecej sie stac, nie slyszlalam o niczym innym oprocz plamienia, ja natomiast bralam Regulon i zaluje ze wzielam te 7 tabletek do konca, bo plamienie to bylo nic z tym co przezylam przy ostatnich 3 tabletkch, najpierw bole glowy, potem ogolnie niedobrze mi bylo, slabo, bylam blada, na zajeciach prawie zemdlalam, potem przez 2 tygodnie jeszcze dochodzilam do siebie, takze zaobserwuj siebie, jesli sie pojawia inne dolegliwosci oprocz tego plamienia to nie bierz reszty tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore Logest. Innych objawow nie moge zaobserwowac bo w chwili obecnej jestem na antybiotykach i mam goraczke - jestem ogolnie chora i kijowo sie czuje a to plamienie mnie dodatkowo martwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, od wielu dziewczyn slyszlaam ze gdy po raz ktorys nie robily przerwy to potem do konca opakowania nawet mialy plamienia a tak wogole to mam nadzieje ze bierzesz cos na zachowanie flory w organizmie przy tych antybiotykach, bo tabletki anty zwiekszaja bardzo ryzyko wystapienia grzybicy pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepisali mi nic...jutro musze jechac kupic cos bo juz po dwoch dniach czuje ze dzieje mi sie cos z przelykiem a nie bede czekac na reszte...Glupio zrobilam nie robiac przerwy i denerwuje sie tym bardziej ze mam torbiel na jajniku i nie iwem czy to moze miec na nia jakis wplyw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×