Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Punia1

Czzy moge zajsc w ciaze uprawiajac sex dwa razy pod rzad?

Polecane posty

Witam. Zastanawiam sie czy, gdy uprawiam sex z chlopakiem bez zabezpieczenia ale on nie ,,dochodzi,, we mnie, czy jesli np godzine pozniej znowu sie kochamy, czy jest mozliwe ze moge zajsc w ciaze? Jesli sie np nie wytarl dobrze czy plemniki moga byc ciagle na jego czlonku i po ponownym stosunku moge zajsc w ciaze? XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotyczne pytanie. Facet nie musi dochodzic w tobie żeby była ciąża. Podczas stosunku i tak sa na penisie plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się ruchoasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po spuszczeniu się niewytarl ani nie podmyl to brawo za higienę. A poza tym duża szansa na to ze pod napletkiem znajdowała się seperma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie w ten sposób uprawiałam sex z moim kochankiem. Ale Od dawna jakoś specjalnie nie uważali my. I tak jestem teraz w ciąży i ta ciąża jest z takiego sexu po 2x. Gdzie za pierwszym razem spuścił mi się na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to kobieta ma pochwę aby ją napełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem nieco inaczej - oparte na fakcie, (dwa razy). Bzykanko o godzinie 1-2 w nocy, a rano musiałem oddać mocz do analizy (na czczo, przed jedzeniem). Odbierając wyniki na wydruku czytam : - hemoglobina .....tyle i tyle - ....... ble ble ble ..... - i na samym końcu wpis "śladowe ilości plemników".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×