Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dni płodne.

Polecane posty

Gość gość

Witam,mam pytanie dotyczącę dni płodnych. 27 października dostałam okres 1 listopada mi się skończył. Kochałam się z moim chłopakiem 8 listopada bez zabezpieczenia. Dodam jeszcze ze przez kilka lat brałam plastry antykoncepcyjne,od niecałych 2 miesięcy nie biorę. Czy mogę być w ciąży,kiedy wypadają mi dni płodne? Bardzo się denerwuje,wiem że ciężko to sprecysować, ale prosiłabym o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w necie kalkulator dni płodnych ale żeby go używać trzeba znać długość cyklu a nie tylko to jak długo miałaś okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważny jest pierwszy dzień miesiączki, nie jego długość ( chyba jesli krwawimy dluzej niż tydzień, ale to juz inny problem). Owulacja następuje mniej wiecej w połowie cyklu, ale za plodne uznaje sie tez kilka dni ją poprzedzających, gdyż plemniki w drogach rodnych kobiety mogą przeżyć i zostać zdolne do zapłodnienia srednio dwie - trzy doby. Na Twoim miejscu wykonałabym test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, oczywiście ten test jeszcze nie dziś, ale w dniu spodziewanej kolejnej miesiączki (lub później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owulacja przypada na mniej więcej dwa tygodnie przed następną miesiączką. Przy cyklu 28dniowym jest to 14 dzień cyklu. Nie liczy się długość miesiączki tylko całego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dni płodnych się nie wylicza a wyznacza. jeśli masz z tym problem to kup sobie mikroskop owulacyjny. bardzo dobra jest afrodyta na ślinę. jest niedroga i wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam tej afrodyty w aptekach, ale niestety nie mogłam jej dostać. a szkoda. Czy kupując w internecie mogę być pewna że dostanę oryginalny produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×