Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alexdecorate

dr. Barbara Stańczyk Warmuzińska SOSNOWIEC

Polecane posty

Właśnie zapisałam się na wizytę do dr. B. Stańczyk Warmuzińskiej. Termin mam za 2 tygodnie dlatego proszę o to abyście wyraziły opinie na temat pani doktor, być może któraś z was się u niej leczy bądź zna opinie koleżanki itp. Czy jest lekarzem godnym zaufania ? Czy nie robi problemów z przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych? Czy jest w miarę miła ? Czy możecie polecić ją na piierwszą wizytę ? A i jeszcze jedno pytanko czy przyjmuje gdzieś prywatnie ? Bo z tego co wiem to na NFZ w dwóch Sosnowieckich przychodniach. Z góryn dziękuje za odpowiedzi, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Zawiercie
najlepszy ginekolog w polsce, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Warmuzińska przyjmowała kiedyś w przychodni w Zawierciu :) niestety już nie przyjmuje. Mogę wiedzieć w jakich przychodniach przyjmuje w Sosnowcu?? Wiem że jest jeszcze w Łazach na kase chorych i chyba w Myszkowie ale nie wiem czy prywatnie. super lekarka :) gdy ma się jakieś wątpliwości wszystko wytłumaczy dokładnie:) jest bardzo miła, można z nią o wszystkim porozmawiać :) jest wyluzowana więc wizyta u niej to żaden stres :) jest jeszcze jedna Dr. w Zawierciu przyjmuje tylko prywatnie ale jest tak dobra jak Dr. Warmuzińska. Napewno znajdą się negatywne opinie na temat jednej czy drugiej lekarki ale myślę że nie powinno być ich dużo :) baardzo polecam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Polecam z czystym sumieniem . Chodze na wizyty od kilku lat. Teraz jestem w ciąży. Nie chcialam nikogo innego tylko ja do prowadzenia ciazy. Sympatyczna az chce sie ja przytulic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×