Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny jakie globulki

Polecane posty

Gość gość

kapsułki lub cos tam innego przepisuje wam ginekolog kiedy stwierdza u was infekcje, ale nie grzybice/one są na receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz ostatnio zapisał invag, on jest na pewno bez recepty bo to probiotyk i co ważne pomógł mi, przechowuj go w lodówce bo to żywe bakterie kwasu mlekowego. Wcześniej na własną rękę bez recepty stosowałam clotrimazol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jak infekcja i w jakim stadium zaawansowania. Czasem wystarczy sam probiotyk np Lactovaginal zakladany przez tydzień co noc, a czasem musza to byc leki na recepte od ginekologa. Trudno tak uogólnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1212
Grzybica to również infekcja i leki na nią są na receptę, jedynie maść clotrimazol jest bez recepty ale nie każdemu pomaga. Grzybica ma to do siebie że lubi nawracać jeśli jest nie doleczona. Nie bagatelizuj problemu, idź do ginekologa po skuteczne leki, do tego oczywiście probiotyk o którym piszą dziewczyny, ja stosowałam lactovaginal ze względu obecne w nim bakterie- dokładnie przebadane o udowodnionym działaniu leczniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz rodzinny może wypisać Ci receptę na nystatynę – globulki przeciwgrzybiczne, u mnie nie raz już pomogły. Okolice intymne podmywaj emulsją provag, która wspomaga leczenie, przyspieszy ona regenerację śluzówki i zahamuje rozwój patogenów. Kupisz ją w aptece bez recepty, po podmyciu poczujesz ulgę, uczucie swędzenia minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zazwyczaj lekarz zaczyna leczenie Tantum Rosą w saszetkach do irygacji http://www.tantumrosa.pl/ bardzo często po tym mi mija i nic innego nie jest potrzebne. A jeśli to już leki na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Leki od ginekologa sa rózne w zależności od typu infekcji i stadium zaawansowania, moze to byc Macmiror, Fluconazol, globulki clotrimzolum czy inne. Bez sensu wymieniac, bo to ze komus pomogły, nie znaczy ze tobie pomogą. Jedno jest pewne trzeba isc do ginekologa. Po leczeniu odbuduj flore bakteryjna probiotykiem, kuracja min tydzień, ja stosuje stary, sprawdzony Lactovaginal, jeszcze nigdy po nim nie miałam nawrotu infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatka45
Kiedyś leczyłam grzybicę przez rok, przetestowałam na sobie już chyba wszystkie dostępne na receptę leki na grzybicę, maści, globulki, tabletki. Oczywiście się nie poddawałam bo żyć z grzybicą się nie da, do leczenia dołączyły probiotyki doustne oraz dopochwowe, do tego provag żel do smarowania, który tworzy korzystne środowisko do rozwoju lactobacillusów, dieta, odpowiednia higiena, mocno ograniczony seks w gumce. Wyleczona od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×