Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne cykle. Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 16 lat. Martwię się trochę o mój cykl. Dodam, ze uprawiam peeting z chłopakiem. Więc przed okresem ktory dostałam w terminie czyli 29 listopada, tydzień przed nim bolały mnie piersi a najbardziej sutki. Potem okres miałam dostać 27 grudnia i spóźnił mi się 5 dni, a potem trwał aż 8 dni. Teraz okres mam dostać za 13 dni czyli 29 stycznia. Jednak juz zaczęły boleć mnie sutki. Dodatkowo moj śluz jest bialy i strasznie gesty jak maść. 2 dni temu miałam chyba owulacje ponieważ czułam ból taki jak zawsze. Przed okresem zawsze bolały piersi, ale nie sutki aż tak bardzo. Boję sie, ze mogę byc w ciazy. Jednak przed poprzednim okresm robiłam 2 testy i wyszły negatywne, dzisiaj też zrobiłam ale po południu i też negatywny. Co to wszystko może znaczyć? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj babcię kiedy się otwiera piz.ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NETporadnia Telefon - Chat – Email ZAUFANIA Jeśli…nie planowałaś ciąży, a stało się… … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Zespół Telefonu Zaufania i Netporadni to grupa specjalistów z wielu dziedzin zawodowych. Dzięki temu w krótkim czasie uzyskasz informacje z różnych obszarów wiedzy,w zależności od potrzeb. Łączy nas przekonanie, że jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne  a także wiedzę z zakresu: 1. medycyny, 2. farmakologii, 3. procedur wsparcia instytucjonalnego, 4. psychologii, 5. prawa, tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uprawiasz petting lub inny rodzaj kontaktu płciowego to licz się z konsekwencjami a nie teraz się boisz że możesz być w ciąży. Najpierw się myśli a później się robi a nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×