Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginekolog Lublin

Polecane posty

Gość gość

Hej czy są tu pacjentki dr Olchy jakie wrażenie o tym dr, czy zna się na rzeczy jak prowadzi ciąże i jakim jest lekarzem? O wszelkie informacje pytam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr ma swoje humory mówi na jednej wizycie jedno a na drugiej się tego wypiera ciężki człowiek do ogarnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Olcha prowadził moja ciążę w tym roku i nie miałam żadnych zastrzeżeń. Ciąża przebiegała bezproblemowo wiec trudno mi powiedzieć czy jest jakimś super wybitnym specjalistą, ale myślę, że przy kolejnej ewentualnej ciąży też będę do niego chodzila. Ot taki zwyczajny, w porządku lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wizyty były prywatnie jak w szpitalu interesował się panią. Mi sie wydaje że dr nie lubi jak mu się zadaje dużo pytań. Ostatnio byłam u niego miesiąc temu było ok poszlam po miesiącu wyparł się wszystkiego co mówił a ze mnie zrobił wariata. Może dlatego że wizyta była państwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateem
ja chodzę do Plus Medic na ul. Matki Teresy z Kalkuty, bardzo dokładne badanie, bez stresu, lekarze mili i wysłuchają i wytłumaczą, naprawdę super opieka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr. Woźniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi o dr Olcha Piotr a nie o Woźniaka tamten źle wrażenie na mnie zrobił w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też Woźniaka nie polecam, chodzę akurat teraz do Plus Medic na czubach, www.plusmedic.pl tu można się zapisac online, bardzo wygodne rozwiązanie, a jeśli chodzi o samych lekarzy mi pasuje i podejście i opieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do ginekologa do przychodni Plus Medic i bardzo sobie chwalę, jeśli ktoś poszukuje lub chce zmienić, to polecam. Bardzo fajni lekarze, nowe gabinety i sprzęt na miejscu, nie trzeba jeździć na dodatkowe badanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dr w plusmedic.pl w Lublinie - bardzo profesjonalnie i miło, kolejek tez nie ma, mi się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PlusMedic.pl - bardzo fajna, nowa przychodnia na Czubach. Bylam i z czystym sumieniem mogę polecić. Lekarz mily, widać fachowe podejście, wszystko opowiada, tłumaczy i bierze pod uwagę potrzeby pacjenta. Chwalę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywna reklama Plus Medic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×