Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Migea

Hydrovag walka z suchością pochwy

Polecane posty

Gość gość
Poczytać można, zawsze warto wiedzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_30
wlasnie jestem po kuracji tymi globulkami Hydrovag i chce wam powiedziec ze czuje ze jest lepiej! pochwa nie jest juz tak sucha, moge naturalnie, samoistnie sie nawilzyc podczas zblizen z partnerem:) i to jest super! poki co nie mam tez zadjen infekcji i mam nadzieje ze tak pozostanie, bo globulki maja tez za zadnie zapewnienie dlugotrwalej ochrony przed infekcjami! za kilka miesiecy znow powtorze kuracje, aby zachowac osiagniety stan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ładny spamik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o tych globulkach, potrzebna jest na nie recepta? Jak mam problem z nawilżeniem w trackie stosunku wspomagam się provag żelem, który nie tylko dobrze nawilża, działa również antybakteryjnie chroniąc przed infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez się sprawdza provag żel- używałam też u dziecka-jest zupełnie bezpieczny. Co do hydrovagu to moja mam używała pzy problemach przy menopauzie- z tego co kojarzę jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hydrovag jest bez recepty i faktycznie pomaga przy problemie z suchością pochwy. Mnie problem dotknął odkąd zaczełam stosowac tabletki anty, po tygodniowej kuracji globulkami jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hydrovag jest bez recepty, kupiłam go w tamtym tygodniu, poleciła mi go położna, ponieważ odkąd urodziłam synka mam problem z nawilżeniem sfer intymnych. Jestem już po czwartej globulce, czuje wyraźną poprawę. Kapsułki mają kształt dopasowany do kobiecego ciała, dlatego nie mam trudności z ich zakładaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×