Odpowiedz na ten temat

Infekcja intymna, co o tym sadzicie

• oleczka12345 2017.08.14 [16:16]
    Hej.
    Mam problem, sama już nie wiem co mam o tym myśleć.
    3 dni po stosunku z nowym partnerem miałam następujące objawy:
    świąd pochwy, białe upławy, pieczenie przy oddawaniu moczu, częstsze niż zwykle oddawanie moczu, świąd o***tu nie do wytrzymania. Smarowałam maścią Clotrimazolum i zaczęłam stosować globulki Iladian Plus Direct.
    Świąd i pieczenie ustąpiły. Czuję zdecydowany komfort.
    Jednak od wczoraj (5 dni po pierwszych objawach) pojawił się ból w podbrzuszu bardziej z prawej strony, choć promieniuje czasem na cały obszar podbrzusza. Ciągnie mnie aż do pachwiny.
    Czy tak może objawiać się ciąża, czy to raczej infekcja pochwy? Mogłaby tak szybko "zaatakować" przydatki?
  • Tamtatamta 2017.08.14 [17:48]
    Idź do ginekologa, bo z infekcjami nigdy nic nie wiadomo, do jakiego stopnia się rozwiną. To najrozsądniejszy wybór. Tym bardziej, że mówisz że to około tydzień po stosunku, a ciąża zostanie wykryta dopiero ok 2 tygodnie po stosunku. Idź do gina, bo możesz mieć stany zapalne po infekcji. Lepiej mieć pewność i leczyć w razie W, zanim coś się stanie.
  • gość 2017.08.31 [20:48]
    też jestem takiego zdania, że każdorazowo takie objawy powinno się skonsultować z ginekologiem - zajrzyj też na http://www.kobiecesprawy24.pl/ - znajdziesz wskazówki, jeśli chodzi o leczenie infekcji intymnych.
  • Cleo1976 2017.09.01 [14:58]
    Prawdopodobnie zaleczyłaś objawy, ale infekcja przeniosła się na wewnętrzne narządy płciowe.Idź do ginekologa.
  • zosia231 2017.09.13 [11:46]
    Powinnaś iść do ginekologa. Miałam podobnie, ale od razu zareagowałam trvaginem ( zdarzaly mi sie juz wczesniej infekcje po basenie itp). Ten żel mi zawsze pomagał, globułek jakos nie lubie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...