Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Seks w pigułce

Jaka powinna być idealna metoda antykoncepcyjna?

Polecane posty

Po pierwsze: skuteczna. Po drugie: niezbyt kłopotliwa. Po trzecie: bezpieczna, to znaczy bez niekorzystnych skutków ubocznych. No tak, ale konkretnie, która z nich jest najlepsza? Ba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEN temat JEST zbedny
Po co to wszystko wiedziec o pigulkach antykoncepcyjnych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie o idealną metodę antykoncepcyjną nie ma, niestety, jednoznacznej odpowiedzi. Nie wymyślono jeszcze takiej, która spełniałaby jednocześnie wszystkie te ważne warunki. :(:( Każdy sposób zapobiegania ciąży ma bowiem plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast i najtaniej
Proponuję wszystkim seks analny zamiast pigułek, które w długim czasie tak czy inaczej zwiększają ryzyko raka (o tym się głośno nie mówi), a seks analny jest miły dla mnie i mojego ukochanego, nie ma nic przyjemniejszego a próbowałam obu sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtaniej...........
Te, pedał,jak jesteś potrzebowski to idź na dworzec, a nie zajmuj witryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkk
skoro uwazasz ze anal jest lepszy od oralu bo nic sie niestanie to wyslij mi zdjecie swojej golej cipki lub jak sie rombiesz z chlopakim swoim Sex analny tylko zmniejsza ryzyko zajścia w ciążę nie eliminuje go całkowicie. do tego byś została matką wystarzy że nawet niewielka ilość spermy znajdzie się w okolicach wejścia do pochwy, a o to przy anlu nie trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego takie pytanie zawsze musi być uzupełnione o informację: \"najlepsza dla kogo\"? Dla różnych par znakomita może okazać się inna metoda. Wybierając sposób kontrolowania płodności, trzeba wziąć pod uwagę zarówno zalety, jak i wady różnych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkdkdkd
ja mysle ze dobra i tania metoda jest prezerwatywa najlepiej durex i globulki patentex oval daje to dobre zabezpieczenie w tym zestawieniu a taletkom jakos nie ufam ! bo duzo sie slyszy o nich zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
sciaskac kartke miedzy nogami. ot i masz najlepsza metode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×