Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daga21

jakie jest prawdopodobienstwo ciazy?

Polecane posty

Gość Daga21

biore drugie opakowanie tab Microgynon21. gdy zaczelam je brac w poprzednim miesiacu mialam plamienie, pierwsze opakowanie rozpoczelam w pierwszym dniu okresu, w drugim tygodniu cyklu kochalam sie z moim chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia, mial wytrysk we mnie. ok14 dnia cyklu bolaly mnie jajniki jak na owulacje. 4 dnia po zazyciu ostatniej tabletki z pierwszego blistra zaczelo mi sie krwawienie ale bylo krotsze i mniej obfite niz zanim zaczelam przyjmowac tabletki. teraz przyjmuje drugie opakowanie i mam mdlosci oraz bola mnie sutki. dziewczyny powiedzcie czy mozliwe jest abym byla w ciazy? czy to sa po prostu jakies moje wymysly? byc moze jestem przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli bierzesz tabletki sumiennie ,pilnujesz godziny i ew.przesunięcia nie przekraczają 12 godz. oraz podczas przyjmowania pigułek nie wymiotujesz nie bierzesz innych leków które powodują interrakcję z microgynon 21 i nie masz biegunek to w ciązy nie jesteś a dyskomfort jaki odczuwasz jest poprostu skutkiem przyjmowania hormonów.Ja brałam microgynon 8 lat nie zabezpieczałam się dodatkowo i w ciąży nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy braniau tabletek tak do 3 lub w moim przypadku do 4 opakowania wystepują bole piersi i sutek i to bardzo. Moje byly strasznie wrazliwe na dotyk , nieprzyjemne uczucie. I tez sie nienajlepiej czulam. Wiec mysle, ze nie masz sie czym martwic, jezeli oczywiscie bralas tabletki regularnie i nie zapomnialas o zadnej :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam je regularnie!!! chodzilo mi o to czy one na pewno dzialaja juz od przyjecia pierwszej tabletki. dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam je regularnie!!! chodzilo mi o to czy one na pewno dzialaja juz od przyjecia pierwszej tabletki. dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×